| Xenoverse1 a întrebat:

Eu si prietena mea am devenit impreuna de o luna si de azi peste 3 saptamani, e ziua iubitei mele si va intreb ce cadou sa cumpar iubitei mele?

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Oooo,superrr,ai putea sa-i iei un pandantiv cu zodia ei sau un colier cu ce animalut ii place, ori cu pisicuta ori catel, dar sunt convins ca ii plac pisicile, iar colier cu pisicuta am gasit unul destul de dragut
http://prntscr.com/ocpn09 90 lei
http://prntscr.com/ocpnls 107 lei, sunt extrem de dragute, poti sa dai comanda pe Emag.
Tu daca esti major ai putea sa o chemi la tine acasa, sa va uitati la un film de dragoste si mai apoi sa faceti dragoste, sunt convins ca o sa-i placa. Daca este o fata culta poti sa-i iei carti, dar trebuie sa stii ce fel de carti ii plac; D

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Si cu un trandafir ai putea sa o surprinzi placut.

| ywar a răspuns:

Un strapon, sa se simta si ea barbat in pat!

| Xenoverse1 explică (pentru ywar):

Hey! Nu vreau sa ii iau prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți zic eu ceva cu care care nu poți sa dai greși. Un buchet de trandafiri roșii (vezi sa fie buchet calumea, nu din 3 trandafiri), un tort sau o prăjitură (ar trebui sa știi care ii place mai mult, (ciocolata, vanilie, căpșuni) și un parfum sau dacă are o grămadă e de ajuns atât.

| Paul754880338 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii, un tort si un parfum. Ai grija ca toate sa fie de calitate!

| IAR a răspuns:

Baietii de aici nu au nici pic de imaginatie, buchetul de trandafiri este cel mai expirat cadou pe care il poti da happy
Vezi ce ii place ei cel mai mult si in functie de asta ii cumperi un cadou.

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Daca ne-ai spune si cati ani are, te-as ajuta cu mare drag.

| Xenoverse1 explică (pentru Addrriiaannaaaa):

20 are prietena mea.

| Addrriiaannaaaa a răspuns (pentru Xenoverse1):

Oooo,superrr,ai putea sa-i iei un pandantiv cu zodia ei sau un colier cu ce animalut ii place, ori cu pisicuta ori catel, dar sunt convins ca ii plac pisicile, iar colier cu pisicuta am gasit unul destul de dragut
http://prntscr.com/ocpn09 90 lei
http://prntscr.com/ocpnls 107 lei, sunt extrem de dragute, poti sa dai comanda pe Emag.
Tu daca esti major ai putea sa o chemi la tine acasa, sa va uitati la un film de dragoste si mai apoi sa faceti dragoste, sunt convins ca o sa-i placa. Daca este o fata culta poti sa-i iei carti, dar trebuie sa stii ce fel de carti ii plac; D

| AZKE a răspuns:

Eu in calitate de fata spun ca ii poti lua un buchet de trandafiri si o poti duce la un film. După ii poti da o cutie de bomboane sau sa ii cumperi un lănțișor cu numele ei.
La multi ani de acum happy