| madalinacr a întrebat:

Eu si prietenul meu ne excitam foarte repede cand ne sarutam si ne atingem, tinand cont d faptul ca inca nu m-am culcat cu nimeni pana acum, e prima oara cand am senzatia asta de excitatie maxima in preajma cuiva, cand imi vine sa sar p el si frica ma opreste, tremur numai cand il simt ca e langa mine...si el isi da seama ca sunt incinsa aseara mi-a zis lucrul asta, si eu mi-am dat seama la el si l-am intrebat si nu a negat acest lucru, poate aceasta placere din partea amandurora va determina ca eu sa ma culc cu el?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă continui în ritmul ăsta, da!
Mare grijă, jocurile erotice pot duce la contacte sexuale neprotejate. Prezervativul.
Pa, pa.

| CandyES a răspuns:

O sa vrei din ce in ce mai mult si tu si el ambii! Si da o sa determine relatiile sexuale, pentru ca nu o sa te saturi doar de niste saruturi si niste magaieri chiar daca nu o sa recunosti tu pe aicea happy, cel mai bine ar fi pettingul de cateva ori practicat normal daca sunteti pregatitihee hee.

| Christal a răspuns:

Da.poate determina si acest lucru.
deoarece toate merg mai departe.si din ce in ce mai mult.
daca ai incredere in el si tii la el si sunteti de ceva vreme impreuna (6 7 luni) nu ai de ce sa te temi.este ceva normalhappy
in principiu daca crezi ca e pers potrivita si nu vei regreta apoi poti sta linistita ca totul va fi okhappy

| monicutza_5552 a răspuns:

Da... pentru ca odata ce esti excitata vrei sa se continue totul, vrei mai mullt, mai ales el ca aeste baiat! daca nu vrei sa se intample nimic, nu mai face asta, ca il chinui si pe el si pe tine, si poate te vei lasa 'purta-ta de val' si vei ajunge sa te culci cu el :*

| PastilluTsaaa a răspuns:

Depinde de ce vrei uh sa se intample.Te vei culca cu el atunci cand simti ca esti pregatita...

| aleksuta a răspuns:

E ceva normal mai ales cand inca nu te-ai culcat cu nimeni.Proababil ca mai mulot iti este gandul la cum o sa fie dupa sau in timpul acelui act.Experienta o are fiecare pe contul lui propriu deci indiferent de ce ar spune oricare la tine poate fi diferit. Daca intr-adevar te gandesti sa faci ceva cu prietenul tau incearca sa iti raspunzi la umatoarea intrebare:O sa regret dupa? Oricum candva o vei face ori cu el ori cu altcineva dar depinde de tine daca ai completa incredere il el incat sa fii sigura ca nu ai sa regreti si daca te simti in siguranta cu acesta. Good luck!

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Daca acest 'stres' se simte intre amandoi asta inseamna ca amandoi suntweti niste persoane calme,iar cand vreti sa treceti la fapte poate aveti un gand cam asa (o doamne o sa ma vada mama sau tata, sau nu o sa fac acest lucru niciodata), in acest caz voi nu puteti fi mai mult decat prieteni si apoi dupa ce va veti obisnui(dureaza cam 1 an asa )apoi puteti continua relatia, dar nu merge asa adica va feriti uni de alti asta nu inseamna mai mult decat o prieteni nu puteti face nimic in privinta asta doar daca va puteti obisnui cu asta! Orcum mult succes Funta t rog big grin