| Andrei777 a întrebat:

Vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc! Toate fetele sa apeleze la minerolling on the floor! >Apelati:?

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Unde este Oana? trebuie sa o gasesti pe ea

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Nu apelez.
Dar poate o sa apeleze cineva.

O zi buna.

| alexaaa a răspuns:

laughing)Ofofofof

| SimoooSven a răspuns:

Nustu dastea!

| SimoooSven a răspuns:

Hai baaa... voi nu stiti din astea!
ce faceti atatea crize? nu va convine intrebarea nu raspundeti.greu de inteles nu? rolling eyes
Trist!
poate era o gluma. da nea.habarnavetirolling on the floor

| forever4you a răspuns:

Esti fraier...asa de trist este sa vad cum rasa asta a baietilor se duce tot mai jos poate o sa-ti par rautacioasa dar mai bine ar fi sa-ti cauti in continuare o fata printre prietenele tale kiss

| Silvara a răspuns:

Sincer, mai bine nu puneai aceasta intrebare penibila! Pe acest site se pun intrebari pentru a-i ajuta pe oameni, nu pentru a rade de unele persoane! Si sincer, mie acel om mi se pare foarte sincer, modest si simplu! Daca are niste probleme mintale, de ce trebuie sa radeti de el? Nu mi se pare corect! Si mi se pare mult mai ok, ce a facut el ca sa isi gaseasca prietena! Nu cum fac altii/altele sa se dezbrace pe net si sa isi arate toate cele! Patetic!
Pa-pa!

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Da, da apelez eu la tine imediatbatting eyelashes =)
Un an nou fericit :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da andrei apelam daca e nevoie