| ninjaturtlesleonardo a întrebat:

Exista anumite avantaje sau dezavantaje daca esti sau nu virgin?

5 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu.Nu exista nici un fel de avantaj sau dezavantaj.Ori virgin ori nu tot asa poti face sex tot asa te simti tot asa faci copii. Sper ca te-am ajutat.Iti doresc o zi buna in continuare.

| Loora a răspuns:

In ziua de astazi nu mai este o minune ca esti virgin. Nu mai conteaza delochappy Deci linistit... treci la treabalaughing decat sa te faci de rusinehappy...

| Neinteresantul a răspuns (pentru Loora):

De ce sa te faci de rusine? Virginitatea e o povara? O rusine? De cand?

| Loora a răspuns (pentru Neinteresantul):

Pai asa e in ziua de astazi. Cunosc pe cineva asemanator cazului asta laughing si nu da prea bine in postura in care este. Din partea mea ori e ori nu e tot aia e... vorba aia: oh go on!

| BossDeBoss1998 a răspuns:

Pentru femeie a fii virgina inseamna a fi pura si cu cat ramane mai pura cu atat este mai bine! iar pentru baieti asta este un dezastru complet! pentru ca daca un barbat ramane virgin cu atat o sa fie mai rusinos(adica sa termini liceul si inca sa fie virgin) adica eu am 14 ani si nu mai sunt... Nevermind sper sa iti fi fost de ajutor