| Essence a întrebat:

Ce beneficii ( avantaje ) si dezavantaje ai atunci cand esti experttpu?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Buna!

Singurul avantaj este acel chenar portocaliu. Ei bine, suntem toti egali, dezavantajele sunt ca ale noastre!
Pai, ori suntem toti pentru unu, ori nu!

Bafta!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Essence!
Plusurile sunt respectul si aprecierea celorlalti. Dar poti sa fii respectat/apreciat la fel de mult sau chiar mai mult si faca acel chenar portocaliu (este doar ceva simbolic, atat).
Minusul, dar nu neaparat, este responsabilitatea si mai mare, pe care ti-o ofera acest titlu.
Personal, ma simt la fel ca toti ceilalti. Nu ma simt cu nimic mai presus (sau mai prejos, de ce nu?), si ii tratez pe toti de la egal la egal. Doar suntem Toti Pentru Unu, nu?!
Numai bine!

| Baton a răspuns:

Beneficii nu stiu sa aiba. cel putin pana nu ne spune un expert TPU, dar ceva mai mult respect ar trebui sa aiba din partea utilizatorilor.
oricum am vazut experti TPU care raspund in 2 peri si nu prea dau raspunsuri ok... dar nah.fiecare padure are uscaturile ei... laughing

| Amy a răspuns:

Avantaj:respectul si admiratia utilizatorilor
dezavantje nu sunttongue

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Un raspuns pe care il da Noname de fiecare data este acesta,, Nu conteaza numarul de funde primite sau rankul ci faptul ca ai ajutat pe cineva conteaza''

Un raspuns de-al meu:Nu ai nici un avantaj
Nu ai nici un dezavantaj
As putea spune ca esti cunoscut atunci cand esti expert TPU. Dar ce conteaza? E doar un site, iar fundele nu iti dau de mancare!