| tinkutza_4745 a întrebat:

Exista dragoste adevarata?

9 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Da

| andrada a răspuns:

Da... ce e intre parintii tai nu e dragoste adevarata? Sau teau facut pe tine si stau unu cu altu de plictiseala?

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Da exista da un om nusi va da nici odata seama.Va simti ca traieste intr-o alta lume si ca nimeni si nimic nul va putea sa-l scoata de acolo.Toate aceste se intampla sub constientul nostru, dar cand lumea tie mai draga te trezesti la realitate.Clipa cand iubsti cu adevarat e scurta, dar iti aduci mereu aminte de clipele placute.

| Bianca_2742 a răspuns:

Da 100%

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Da, doar trebuie sa o gasesti happy

| Myladdy a răspuns:

Off, Doamne, ...sigur ca exista!
Daca nu ne-am complica atat, multi dintre noi am avea asa ceva!

| MaiiaAna a răspuns:

Vreau sa cred ca Exista desi foarte rar se intalneste.

Majoritatea tinerilor care decid sa incerce o relatie isi spun "te iubesc" din prima zi si nu inteleg cum poate cineva sa iubeasca din primul minut asa. Foarte rar acest "Te iubesc" vine din inima, deci foarte rar dai peste dragoste [adevarata]

| Teodora777 a răspuns:

Da exsista, dar trebuie sa o gasesti, si vezi ca se gaseste foarte greu!

| HpqLoveYou a răspuns:

Da