| Ionela_Otylya_1992 a întrebat:

Credeti ca mai exista dragoste adevarata?

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Da, eu cred ca exista, dar mai rar happy

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde, Inca caut,si am dat doar de crengi uscate,probabil o sa gasesc aceea floare pe care o pot ingrijihee hee o pot face sa infloreasca sub zambetul meuhee hee Hopa,sta gata devin o zdreanta sentimentala(Cum imi place mie sa zicblushing) Pe scurt, Sunt si fete si baieti speciali,dar sunt bine ascunsi, daca ii spui cuiva ceva, sau daca devi cumva sensibil esti luat in ras de uni, sau alti happy Uneori te mai ascunzi, alteori dai cartile pe fata.Personal nu stiu ce sa cred, multa lume ar vrea femei de casa, sau barbati de casa.Dar uneori gasesti si pierzi. Daca esti nascuta in '92 te astept in privat cu un mesajhee hee cu idd-ul tau, mai palavargim laughing

| mona a răspuns:

Exista mai mult in filme, scuza-ma dar eu nu prea cred in asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal,sunt foarte pesimista,dar nu cred, este ca si floarea de colt, o floare foarte rara.
Toti numai stiu sa-si bata joc, sa ameninte, sa te foloseasca ca pe o carpa de sters praful...
Te pup!

| vampir004 a răspuns:

In ziua de azi nu mai exista asa ceva, decat in filme, cand crezi ca ai gasit persoana ideala, dintr-o singura cearta iti dai seama ce fel de persoana este

| VaSi02 a răspuns:

Da si ea se poate manifesta in diferite moduri, iti poti iubi prietenul cu adevarat nu neaparat persoana iubita.

| AnOnyMus25 a răspuns:

Normal ca exista, trebuie doar sa ai incredere...cu toate ca si eu inca astept sa am parte de asa ceva big grin

| MaryaMayra a răspuns:

Da,cred ca mai exista...de noi depinde sa traim o dragoste adevarata...si atunci cand o intalnim sa stim sa o intretinem si sa nu renuntam la primul obstacol iesit in cale.
Dragostea adevarata apare cand te astepti mai putin.

| LvD23 a răspuns:

Da mereu am crezut in asa ceva pentru ca nu sti niciodata cu cine o sa te intalnesti si de cine o sa te indragostesti si sa fie o dragoste adevarata.ps. nu inceta sa crezi