| MiraBurgertung a întrebat:

Există lesbiene pedofile?

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cand vine vorba de sex exista orice. Oricat de dubios si intortochiat ar fi lucrul la care te gandesti, exista.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Or fi

| doctorandus a răspuns:

Da, exista, desi la femei perversiunile sexuale din proprie initiativa sau natura proprie sunt rare.

In majoritatea cazurilor, femeile cu perversiuni sexuale au fost formate (educate) astfel de catre barbati. De exemplu la secta lui Bivolaru, virginele minore trebuiau sa faca sex lesbian cu 12 femei inainte de a face sex cu guru. Ei bine, cele 12 femei nu ar fi facut asta daca nu erau spalate pe creier de secta.

| dullcat a răspuns:

Exista tot felul de oameni...Care e scopul?

| StoicAnalysis a răspuns:

Din 8-9 miliarde de oameni pe planeta asta, e imposibil sa nu existe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie mai este și asta ma - _-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pedofilul este pedofil ce treaba are aia cu Pedofilia

| ALM2000RO a răspuns:

Eu cred că există deși nu cunosc date sau cazuri concrete în acest sens.
https://www.vice.com/......exuala-384
Am găsit asta. De aici presupun că, dacă există femei pedofile, trebuie să existe și lesbiene pedofile.

| healerdx7 a răspuns:

Regula 34, deci da.