| Gaynumber a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si imi place de un baiat de la mine din clasa care e gay ca mine si pustiu cum sa-l abordez

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă-i ochi dulci.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-l abordezi in nici un fel, fiindca la 13 anisori esti inca copilas foarte mic, care nici macar nu are habar ce-i ala gay, dar vorbeste in necunsotinta de cauza, crezand ca o prietenie cu un baiat il face imediat gay.

Nu harasa sexual pe nimeni, ca ajungi de pomina in toata scoala!

| dullcat a răspuns:

Buna.Si cum ai stabilit ca esti gay la o asemenea varsta? Oare nu e prea devreme sa arunci astfel de concluzii cand nici macar nu ti-ai inceput viata sexuala sau viata in general? Tu stii mai bine.Relatii iti poti face la liceu, deocamdata asteapta sa termini V-VIII, ca nu ratezi oricum nimic.

| Anonimboy111 a răspuns:

Baga te in seama cu el sau ia i nr de tlf din grupu clasei si vb cu el, ce i asa greu.