| zuzi_4846 a întrebat:

Exista persoane nepricepute in pat sau exista doar persoane compatibile sau incompatibile?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si nepricepute si inabile, (stangace) si timorate de partener/a. si. alte specimene.
Solutia e rabdarea, dialogul sincer-constructiv, tandretea, umorul, si preludiul, prelungit atat cat trebuie, sau uneori si rapid transformat intr-o partida, iar apoi, una lunga, compensatoare si implinitoare!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca exista persoane nepricepute, ci doar persoane emotive in cazul barbatilor sau fricoase in cazul femeilor. Oricum asta se manifesta la inceput, iar apoi totul vine de la sine.happy

| daii a răspuns:

Mai bine am spune neinitiatehappy

by daiiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SCUFY a răspuns:

Tind sa cred ca exista persoane incompatibile in pat

| alexandra35 a răspuns:

Bineanteles ca prima data sunt nepriceputi dar dupa depinde ce crede partenerul

| DeeAnna. a răspuns:

Asta depinde si de cealalta pers din pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Există persoane care nu au experienţă, şi nu sunt de condamnat!
Nepricepute? Cine s-a născut învăţat?
Pa, pa.

| moromu a răspuns:

Nu cred in conceptul de nepriceput in pat sau compatibilitate, sexul bun intre 2 parteneri cere timp ca sa intelegi ce ii place celuilat... e ceva de genu cum il inveti asa il ai.