| Dragon01 a întrebat:

Exista posibilitatea sa intarzie ciclul o saptamana datorita faptului ca o fata dupa o pauza sexuala de 2 luni a intretinut iar o relatie sexuala?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in mod normal. O pauza de doua luni e foarte putin si chiar daca prin absurd ar da o dereglare emnstruala, aceasta ar trebui sa fie foarte mica (pana in 3 zile). Dupa 8 zile de intarziere trebuie facut un test de sarcina din prima urina de dimineata si apoi o vizita la ginecolog.

| Aleqa a răspuns:

Da, e posibil. Nu te ingrijora, nu e insarcinata.

| neutrino a răspuns:

Acestea's iluzii, cautand motivatii puerile.

Răspuns utilizator avertizat