| Seline a întrebat:

Exista prietenie intre o femeie si un barbat?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Leonard Cohen spunea ca,, O prietenie intre un barbat si o femeie, daca nu e bazata pe sex, e ori ipocrizie ori masochism"

Nu exista.Intotdeauna unul dintre cei doi se indragosteste de celalalt chiar daca nu o spune. Daca o spune, atunci a luat sfarsit prietenia lor sau tocmai a inceput o poveste de iubire.
@luz:intr-adevar intre cupluri poate exista o prietenie insa asta e altceva.

47 răspunsuri:
| david83 a răspuns:

Da, doar daca nu exista atractie intre ei doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun preieten al unei femei este un barbat-vorba de cand lumea, si nu a spus-o un tampit.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

DA exista, cei mai multi dintre prietenii mei sunt baietii, cel mai bun prieten imi este un baiat, pot spune ca ne intelegem minunat, avem incredere unu in celalalt.ne ajutam reciproc.mergem impreuna la distractii.la plimbari.la filme.etc, si suntem DOAR ft buni prieteniwinking.

| liliana83 a răspuns:

Cam rar in ziua de azi!

| stweety10 a răspuns:

Da. Pentru ca uneori simti nevoia sa te confesezi unei persoane de sex opus, sa vezi ce parere au si ei. Unele prietenii dintre o femeie si un barbat dureaza mai mult decat o prietenie dintre doi barbati sau doua femei.

| ivcelnaiv a răspuns:

Seline, nu stiu ce sa zic, dar iti recomand sa citesti o poveste de dragoste care practic nu se termina niciodata. sa imi zici daca iti place. http://ivcelnaiv.blogspot.com/......se_27.html

| juniper a răspuns:

Bineinteles, dovada este Kim Possible, este prietena cu Ron de la gradinita.

| AlecSSyA a răspuns:

Desigur

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca exista insa totdeauna se termina cu un SEX...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, dar de cele mai multe ori relatiile de acest gen, se sfarsesc datorita faptului ca unu dintre 'prieteni 'se indragosteste de celalalt.

| eu_5592 a răspuns:

Normal de ex mama mea si tatal meu se cunosc de la 8 ani au fost colegi de banca din clasa intai pana in liceu si dupa aia sau placutbig grin

| lacrimi a răspuns:

Exista, dar mai exista si riscul ca unul sa se indragosteasca de celalalt.Bine ca e mai rar ceva mutual, si nu se strica o prietenie frumoasa, in detrimentul unei iubirii care nu si are rostul

| lacrimi a răspuns:

Deseamenea, un sot si o sotie, un iubit si o iubita, trebuie sa fie prieteni, ce Dumnezeu, ca doar nu o sa fie straini, care se culca si se trezesc impreuna, au contact sexual, dar nu si impartasesc problemele, trairile, secretele, ca unui adevarat prieten...

| ivcelnaiv a răspuns:

Exista iubire
nu melodiile, ci versurile
uite versuri de dragoste
http://ivcelnaiv.blogspot.com/search/label/lovez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa raspundhappy
ce-i mai multi prieteni ai mei sunt baieti;
si cu cei cu car ema inteleg cel mai bine si ii pot suna la 5 dimineata sa vina sa ma ajute sunt cei cu care am avut o relatie(deci inainte prieteni dupa prietenitongue) stim prea multe uni despre alti sa renuntam la prietenia noastra
si poti fi prietena si cu cineva pentru care ai simtit ceva la un moment dat chiar daca nu ati fost impreuna, trebuie doar sa-i vrei binele si sa intelegi;
oricum si prieteniile dintre fete si dintre baieti se bazeaza pe acelasi sentiment primar de iubire care are mai multe feluri de exprimarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, nu exista.La un moment dat unul sau celalalt o sa vrea mai mult...Am fost de 2 ori in situatia asta si istoria se repeta...intodeauna.