| princess_1786 a întrebat:

Exista schimbari fizice dupa inceperea vietii sexuale?

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Nu sunt schimbari fizice dupa, iar daca sunt, sunt doar simple coincidente.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se vede nici o diferenta! Doar daca ramai insarcinata!

| dnxbv a răspuns:

Da, bineinteles.
In primul rand o sa fii urata ca foamea! va incepe sa-ti creasca mai mult par. Mult mai mult par! Si nu pe cap.
In al doilea rand ti se micsoreaza creierul, deci o sa cantaresti mai putin.
Nu in ultimul rand, ti se tocesc degetele la tastatura punand sute de intrebari idioate pe site-uri referitoare la avort, anticonceptionale, teste de sarcina, alocatii pentru puradei, fonduri europene pentru scoala, prima casa, somaj s. a. m. d.

| princess_1786 explică:

Acest sit este facut special pentru a pune intrebari asa ca te rog frumos sa nu mai comm aiurea si sa-ti vezi d trebuie ta! paaaa

| dnxbv a răspuns:

Era parerea mea sad m-ai intrebat si ti-am raspuns. nu pentru asta e "sit"-ul? (apropo, se scrie "site". atata sa inveti si tu)
Sper ca ti-am fost de folos!

| mariaaa a răspuns:

Omggg dnxbv Terminaa mai bine nu mai da comm decat sa dai din astea Ca sa nu cumva sa ti se toceasca degetele!
Nu stai linistita nu apare nici o schimbare dar ai grija la protectie!winking