| bia338 a întrebat:

as vrea sa va intreb ce schimbari fizice au loc dupa inceperea vietii sexuale? :*

13 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Dupa inceperea vietii sexuale au loc, in general, declansari mari de hormoni de crestere si hormoni sexuali. Aceste incidente sporesc maturizarea mai rapida. In rest, sunt doar coincidente.
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| irinaC2014 a răspuns:

Schimbarri apar peste o buna perioada de tim sunt niste schimbari nu prea mari eu personal nu am avut nimic schimbari

| bia338 explică (pentru irinaC2014):

Ei bine din cate vad am inceput sa ma ingras o perioada de timp imi era frica sa nu fiu insarcinata am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative, in plus nu am dureri sau greuturi sau dureri de cap, abdominale sau mai stiu eu ce
si sanii mi se par mai mare... daca testele au iesit negative crezi ca m-as putea baza pe ele?

| irinaC2014 a răspuns (pentru bia338):

daca contactele au fost protejate nu ai de ce sa-ti faci griji ca te ingrasi nu-i nimic afara timpul sa racorit si noi ne miscam mai putin este firesc sa te ingrasi un pic dupa mai multe contacte sinii se maresc un pic dar nu foarte mult testele se fac dupa 2 saptamini dupa contactul sexual ca sa fii mai sigura poti sa-ti mai faci un test

| ImTheBest a răspuns:

Iti dispari cosurile (daca ai) esti mai matur/a, gandesti mai limpede si numai esti virgin/a! tonguewinking

| bia338 explică (pentru ImTheBest):

Hahaha :* tongue logic, ca nu mai esti
dar ma refeream si daca e posibil sa te mai ingrasi sa ti se modifice sanii si asa mai departe :*

| ButerfflyColors a răspuns:

In primul rand ti se maresc sanii, tenul ti se netezeste, ies in evidenta soldurile, iti creste fundul.

| bia338 explică:

Du-te si te impusca...fa un bine societati
dupa cum am mentionat mai sus daca nu ai de gand sa imi dai un raspuns serios atunci taci ca nu te obliga nimenii sa raspunzi happy