| windrime a întrebat:

inceperea vietii sexuale aduce cu sine schimbari fizice vizibile? (se exclude sarcinalaughing)

Răspuns Câştigător
| roxyflory a răspuns:

Pai depinde de la corp la corp dar in principiu ar fi marirea busutului chiar lasarea in jos a accestuia rare ori ingrasarea, slabirea adica iti evidentieti formele dar cum am mai spus depinde de la corp la corp nu toti suntem la fel

3 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, mai importante sunt schimbarile psihice. Si desi aduce schimbari fizice, depinde si de varsta. Cu cat esti mai mica, cu atat vor fi mai evidentewinking

| drhotzu a răspuns:

Pai iti mai creste un sfarc in talpa, o buca in frunte si chestii d`astea!
nu se schimba nimic. decat un pic data la care vine ciclul, si in rest cam atat, nu se lasa sanii si alte tampenii...

| KittyKit a răspuns:

Pai se pot marii sani, te mai ingrasi putin...