| RAY a întrebat:

Exista vreo aplicatie care include sexting? Fara comentari aiurea

19 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Orice aplicație poate să includă, atâta timp cât interlocutorul este de acord.
Nu este vorba despre aplicatie, ci despre acceptul persoanei cu care conversezi.

| Frank51 a răspuns:

Eu zic sa treci direct la actiune. Daca trimiti un mesaj in care scrii "servus, am sa fiu direct, ai vrea sa ne vedem si sa ne jucam cu jucariile?" la 100 de femei, imposibil sa nu accepte cel putin una.

Nu stiu de ce, dar eu prefer sa o fac cu una de 5 la corp, decat doar sa vorbesc cu una de 7 online si sa fierb degeaba.

| RAY explică (pentru Frank51):

Fete mature unde gasesc?

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Peste tot fratele meleu, baga-te in seama cu cat mai multe. Am vazut recent un tiktok, zice ala ca un barbat trebuie sa vorbeasca cu 10 femei ca sa il accepte una, iar o femeie trebuie sa aleaga dintre cei 10 unul care a impresionat-o, deci incearca sa fi tu ala, aia e cheia.

Si inca ceva sa nu uiti, daca vreodata o sa ai o relatie, nu uita ca nu este femeia ta, este doar randul tau. Asta nu inseamna ca nu trebuie sa te bucuri si sa fi fericit cu ea.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Are dreptate Frank, urmeaza-i sfatul, cu cat mai multe incercari, cu atat mai multe sanse.
Si daca 5000 te-au refuzat, poate data viitoare accepta una.
Femei mature mai bine zis, ca fete si mature sunt putin termeni contradictorii. Desi sunt si fete de 20 ani mature, dar mai rar.

| Mosotti a răspuns (pentru Frank51):

Foarte bine zis.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Eu acum vreau sexting cu una nu iubire

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai de asta zic, nu neaparat de iubire, de distractie.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Mi rusine sa intreb asa ceva o necunoscute plus ca sunt multe adolecenta, nu sunt pedoful, ca nu scrie varsfa lor, pe vremea mea fetele nu erau asa dezvoltate

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai si daca nu stii varsta ce vina ai tu? Daca accepta e ok, daca nu, aia e, doar sa nu fie minore. Daca are 18, 5 ani, e okey.
Iar daca nu zice, atunci inseamna ca vrea si la varsta ta si nu ai nici o treaba tu.
Nu e voie daca stii varsta, atunci e altceva, dar altfel nu conteaza, ca doar nu poti sa-i ceri buletinu pe net ca nici nu ti l-ar arata.

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Gosh pe ce lume trăiești? Jur ca vorbești ca un tip de 16 ani speriat de femei. Dacă îți zic ca zilnic am mesaje de la fete care vor sex ma crezi? Și ma refer la femei, nu la puștoaice, că alea nu au tupeul sa ceara sex, se cred prințese. Intra frate pe un site de dating și scrie la 100 de femei, sa vezi ce se întâmplă. Problema la oamenii ca tine este ca nici nu încerci, pnm ce pierzi?

| RAY explică (pentru Frank51):

Deja caut iubirea pe tinder, badoo, acum eu vreau altceva pe moment

| Sofer a răspuns:

Încă nu am văzut. Întrebi fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emai mult chestie de persoana, daca găsești una că tine ce e mai deschisa, lucruri în comun, deschisa la propuneri kinki aia e o poți găsi pe insta, Snapchat, etc așa cum sunt băieți mgtow așa există și fete mgtow care nu caută relații cu sexuiala ...cheia tine de abordarea ei, de inteligență scolii vieții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți niste poze cool punele pe Facebook și trimite la cat mai multe tipe cereri de prietenie, câteva din ele trebuie sa accepte, și abordează le poate găsești o fata serioasa, chiar femeie cu care sa formezi o relație serioasă. Eu cred că te refuză multe din cauza felului cum scrii eu cred că asta e motivul nu aspectul fizic sau te contrazici cu ele sau faci o generalizare eronata ..prost nu ești deloc, chiar pui cele mai interesante întrebări pe TPU

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai,buna,ce faci?

| Onisim10 a răspuns:

Încerci cat mai multe, una o sa te accepte.

| anonimulsexos a răspuns:

Omegle chat daca doresti