| alexandra_5603 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa raman insarcinata in ultima zi de menstruatie?

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

In niciun caz asa ceva nu e posibil...in primele 10 zile de cand iti vine problema nu ai cum sa ramai insarcinata, ca sa ramai trebuie' sa se intalneasca un spermatozoid cu un ovul, iar "ovulul este ocupat". deci nu ai cum.nici macar daca se termina in tinebig grin

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Sanse cam 5%.

| blaxy a răspuns:

Este.insa o sansa foarte mica.

| Allexis a răspuns:

Nu, nu ramai insarcinata in ultima zi de menstruatie. Nu exista ovul pe care sa il poata fecunda un spermatozoid in acea perioada.

| IooMar a răspuns:

Da sa stii ca este posibil in unele cazuri acum depinde si de corpul tauwinking

| DyNo a răspuns:

Da exista aceasta sansa, daca nu ma insel ai sanse mai mari sa ramai insarcinata in ultima zi decat in prima, nu prea sunt sigur dar asa am auzit.