| ahaha a întrebat:

URGENT! Am facut sex neprotejat cu prietenul meu in ultima zi de menstruatie, iar el a ejaculat afara. Exista posibilitatea sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista sansehappy! Nu trebuie neaparat sa isi dea drumul in tineraised eyebrows! In caz ca nu stiailaughing in timpul partidei de sexsmug barbatul mai elimina o substanta care contine spermatozoizismug... oricum cel mai bine ar fi sa nu mai astepti si sa te duci la farmacie sa iti cumperi pastila de a 2-a zii! E foarte eficienta:*! E cam scumpa, dar merita crede-malaughing! :*

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, in jur de 5-10%.

| Romancutza a răspuns:

Nu, exista foarte putine sanse sa ramaii insarinata. Dar ar fi indicat sa-ti faci un test sa fii mai sigura.

| ATHOS a răspuns:

Risc minim. Bafta!

| Cătălina a răspuns:

Nu, nu exista.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu, nu exista sanse de sarcina.
Pe viitor protejati-va, nu cumva sa aveti surprize.

Toate cele bune!happy

| ιυвιтα a răspuns:

Da, exista aceasta posibilitate!
Data viitoare sa va protejati!
Cat despre aceasta intamplare, ar trebui sa mergi la medic, asa vei fi mai sigura!
Succes!

| piktor a răspuns:

Aiurito, tu te`ai fotooot, nu noi cu ala! tu sa stii daca esti sau nu insarcinata

| cec955 a răspuns:

Voi ori sunteti enbuni ori aveti 12 ani...laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti ramine insarcinata...

| askhelp a răspuns:

Stai linistita!

| student88 a răspuns:

Nu stai fara grija nu exista nici o sansa de sarcina. Dar ca sa fii mai sigura fa-ti un test de sarcina(barza e cel mai bun).