| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo tehnica de masturbare prin care sa simti aceeasi senzatie ca si cand introduci penisul in vagin? Sau cat de asemanatoare? Daca da care?

3 răspunsuri:
| SenZation a răspuns:

Da exista.chemi un baiat si o sa il introduca. succes!

| jstme a răspuns:

1.Sexu e sex...nu masturbare, nu nimic!
2. daca esti fata, da o caruta de bani pe un madular de latex sau gen, iar daca esti baiat...probabil virgin, sunt femei gonflabile si multe alte tampenii pe care le poti incerca!
3.Nimic nu se compara cu "originalul"!winking

| odin999 a răspuns:

Dar de ce sa faci laba cand e plina tara de barbati si de femei? pana si pentru cei mai urati se gaseste ceva. in ultimul caz cauti la anunturi ca e plin de curve bune si gigolo. cu 200 ron gasesti fete bune