| VrRos73 a întrebat:

O întrebare mai așa,că sunt curios.
Dacă introduci penisul în vagin când e in stare "fleașcă", mai simți ceva plăceri?

11 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Daca penisul nu e excitat, nu prea cred ca o sa intre. Daca te referi la ea sa fie umeda, don't worry, asa e mecanismul, altfel nu ar merge. Pe masura ce se inmoaie penisul, inseamna ca ori ai obosit ori ai vreo problema care te distrage (nu-ti place ceva, esti prea stresat, esti prea ocupat de momentul ejacularii sau cum se simte ea etc.). Cu toate astea, nu trebuie sa te panichezi, ci safaci totul cat mai romantic. Chiar si micile intreruperi pot avea farmecul lor ( alte atingeri reciproce in zona genitala, saruturi, mangaieri, schimbari de pozitie etc.) - e o intreaga enciclopedie pe care scrie potrivire sexuala.

| Violleta2022 a răspuns:

Se vede ca nu ai avut in viata ta nici o partida sexuala....fiindca nu ai cum sa introduci cucul flescait nicaieri, fiind imposibil laughing

| VrRos73 explică (pentru Violleta2022):

Nu sa îl introduci.
Dar dacă îl atingi, se mai simte ceva placere?

| VrRos73 explică (pentru Violleta2022):

Cu cine sa am laughing
Cu mâna dreaptă pana la moarte.
Fetele vor bani, eu abia ma întrețin pe mine.
Frumos sunt, dar degeaba, nu contează deloc aspectul fizic, ci să știi să "agăti"(la mine nu e cazul)
și sa fii cântăreț (nici asta nu e cazul la mine)

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos73):

Iar vorbesti rpsotii!
Nu fetele vor bani, ci!
Fetele serioase vor comportamnet si respect, ceea ce tu nu esti capabil sa le oferi, fiindca esti misogin si te comporti urat cu ele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos73):

Daca este moale este imposibil sa-l introduci si tot imposibil sa simti ceva!

| VoidEternal a răspuns:

E stare "flască" în m⁰rții ei de limbă română...

Ce să mai simți? În primul rând că dacă nu ai erecție nu prea are cum să intre boss, eventual doar dacă nu cumva fata are kilometrajul atât de avansat încât probabil nu mai simți nimic nici când ești full erect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si vezi! rolling on the floor

| VrRos73 explică (pentru anonim_4396):

Cu cine

| anonim_4396 a răspuns (pentru VrRos73):

Cu cine doresti tu!

| Musca88 a răspuns:

Doar daca esti ungur