| doiaruxxx a întrebat:

Exista vreun sex shop in mall-u din Craiova?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă mă sexul, si pune mîna pe Biblie, sa inveti ceva

| DeathOfDreams a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Și ce înveți din Biblie?
Cum să supraviețuiești societății ăsteia de căcat? laughing

Ne limităm la cărți normale, nu Biblie.
Realmente vorbind, chiar nu înveți nimic.
Cel puțin, nu ceva ce să te ajute în viața de zi cu zi.

| Oana92 a răspuns:

Sex shop in mall-uri? Hmmm...

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu mi-e frică de nimic.

I am an Atheist.

| Frumusica69 a răspuns:

Nu cred ca mai functioneaza aceste magazine fizice cand mai toata lumea comanda online. Este mult mai eficient si discret pentru ca nu afla nimeni ce ai comandat tu. Iti recomand un sex shop foarte bun care ofera periodic cupoane reducere si in plus de asta mai este si un sex shop cu livrare la easybox.

| GargaritzaB a răspuns:

Nu cred ca mai functioneaza aceste magazine fizice cand mai toata lumea comanda online. Este mult mai eficient si discret pentru ca nu afla nimeni ce ai comandat tu. Iti recomand un sex shop foarte bun https://kupoane.ro/store/erotic24/ care ofera periodic cupoane reducere si in plus de asta mai este si un sex shop cu livrare la easybox. "Am rectificat mesajul happy"

| guta29 a răspuns:

Cred