| alina_7563 a întrebat:

Explicati-mi va rog detaliat cum se face un test de sarcina, ca am incercat de 2 ori, dar nu am vazut nici un efect nu mi-a aparut nici o linie,,,,,,,,,,,,, astept

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Uite aici niste filmulete cu diferite tipuri de teste facute de un student la medicina: http://www.contraboli.ro/cum-se-face-un-test-de-sarcina/
Nu uita sa folosesti prima urina de dimineata.

| Sara a răspuns:

Eee. este prospect. citeste l cu atentie. urina de dimineata se pune in acel orificiu, ori cu pipeta, ori cu ce iti da. ast 5 minute si gata,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e testul expirat sau ai urina prea diluata. Incerca maine dimineata cu prima urina!
Succes!