| RAY a întrebat:

Fantezia mea sexuala cea mai mare este?

continua propozitia

12 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

404 Not Found

| Lostlyric a răspuns:

Sa vina un barbat, dimineata, langa mine. Sa ma sarute si sa-mi spuna: Iubito, peste cateva minute voi iesi afara si nu ma vei mai vedea 3/4 din zi. Apropo, ti-am pregatit cafeaua.
Sigur m-as umezi.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Fistingul, s-o vad pe ea cum isi face.
Dar a ta?

| RAY explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Sa imi faca o fata cu ochelari sex oral, nu stiu de ce imi doresc asta, ultima fata de care mi-a placut purta ochelari poate de asta

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru RAY):

Nu este nimic iesit din comun, am mai auzit fantezia asta si nu o inteleg, pentru ca iubita mea poarta ochelarii si nu observ nici o diferenta intre felatia oferita de ea ori de una fara dioptriii?
Nu judec, doar zic?

| SatanLovesYou a răspuns:

Din aria BDSM. Sunt dominanta si sadica, deci iti poti imagina ce as face unui partener (fie fata, fie barbat). Prefer totusi sa domin barbati.

| GrungyCacti a răspuns:

Fantezia mea sexuala cea mai mare este sa ma vrea un tip care sa ma atraga...

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Si inca nu ai gasit?

| GrungyCacti a răspuns (pentru RAY):

Nup...Toti care imi plac sunt ori luati ori complet dezinteresati de mine.

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Ori ai impresia din start ca sigur nu o ma placa asa ca renunt,nu cred ca toti nu te vor,poate nu dai o sansa sau nu dai semnale ca vrei sex,noi nu prea interpretam semnalele bine,vorbestele direct,asta ne plac nu ocolisuri, vrajeli, multa vorbeala, barbatul e o fiinta mai directa, facem sex ok hai sa facem si gata

| GrungyCacti a răspuns (pentru RAY):

Nici nu prea am de unde cunoaste oameni. In Ploiesti nu prea ai ce face...Eu speram ca o data ce ma angajez o sa imi fie mai usor dar nu s-a schimbat nimic. Poate sunt un pic mai infipta. Dar nici nu pot face sex pana nu cunosc persoana aia, pana nu ma simt comod in prezenta ei. Asa m-as fi dus cum mai vad videoclipuri pe Youtube cu 'sondaje' din astea daca eram asa disperata, nu cred ca as fi fost refuzata de multe ori dar nu pot face asta. Nu pot sa ma duc la un tip atragator sa ii zic:
https://imgur.com/gallery/dFRX9HG

Eu nu urmaresc numai sex, vreau mai mult...

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Faza e ca multi baieti.barbati frumosi sunt mai aventurosi sa spun asa