| Costinamiha a întrebat:

Faringo HOT drink? Scade efectu anticoncepționalelor?

6 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Nup

| corbulalbrosu a răspuns:

NU, in nici un caz. Doar anumite antibiotice pot reduce gradul de protectie oferit de anticonceptionale. Sanatate!

| Perfekt a răspuns:

Scumpo, pentru a scăpa de teama ta împotriva unei sarcini folosește prezervativul și nu ne mai f*** la cap cu ideile tale exagerate. Ti-am urmărit toate întrebările și ne-ai înnebunit cu efectul anticonceptionalelor.

| Anonymm13 a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, categoric scade efectul!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Violleta2022):

Si iti bazezi raspunsul pe? nu de alta da medicamentele de raceala cu intra in categoria medicamentelor care diminueaza efectul anticonceptionalelor