| Leonardo111 a întrebat:

Faze amuzante traite de voi cat mai mult funda+vot va rog cat mai multe scuze de categorie dar nu mi se raspunde la alte categorii

2 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Să incepemlaughing

Eu abia venisem de la şcoală (clasa a-9a).Mam dus în camera mea. Vorbeam pe un chat Mia venit să fac treaba mică Mam dus am văzut uimită când am făcut ce să crezi?laughingam rămas fără hârtielaughing)Am luat alta.Mam dus înapoi da ce să crezi? laptopul închislaughingM-am uitat dacă cineva e în casălaughingAm dat de mama şi tata am întrebato pe mama dacă a închis ea laptopul:nu tata:nu şi când vin în cameră fratemiu la pclaughing)))Deci eu m-am dus la toaletă de râs şi am stat vreo 5 min să faclaughingMerit fundă?puppy dog eyes

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Cand aveam 8 ani am mers cu doua preietene la nise pietre dinalea pentru constructii (m-ai inalte). Una din prietenele mele a gasit o groapa de vreun m jumate si cealalta prietena a inrat in ea, uramata de noi.
Cand sa ne cataram inapoi ne-am murdarit si fiecare isi tinea partea ca e m-ai murdara ca celelalte. Pana la urma am facut o baie in noroi.
Dupa prietenele mele au venit amele, dar eu am intrat incet in casa si am fugit in baie sa ma spal. Anii au trecut si eu i-am zis lui mama. A inceput sa rada.
Nu stiu daca tu ma crezi dar a fost distractiv.