| VrRos05 a întrebat:

Femeia e făcută sa vorbească cu bărbatul?
Orice ai spune unei femei,te va bloca, indiferent de subiectul de discuție.

9 răspunsuri:
| Giulia911 a răspuns:

Femeia vorbește cu bărbatul, bărbatul nu e făcut sa vorbeasca cu femeia

| Violleta2022 a răspuns:

Cand vorbitul ala vine de la ciudati, labagii si misogini, da, intotdeauna sunt blocati.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Am pronunțat doar cuvântul "colanti" la una și m-a considerat pervers și m-a blocat.
Am întrebat, dar colanții cum de fuzioneaza (se asorteaza) cu peretele

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Un alt comportamnet de mitocan, de aceea te-a trata cu sictir!

| dullcat a răspuns:

Nu, e facuta asa de decor.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Poate daca n-ai pune intrebari tampite ai primi reactii normale.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Adevarat, daca nu esti ultimul cocalar musculos in ziua de azi nu ai nicio sansa.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e adevărat, nu ești tu interesant.

| haileewatson a răspuns:

Nu e adevarat. Te blocheaza pe tine fiindca probabil esti un nesimtit big grin