| VrRos05 a întrebat:

Femeia e făcută pentru bărbat? Sau bărbatul pentru femeie?
Fiindcă vad zilnic femei care se iubesc,se saruta,se strâng în brațe,tot mai multi băieți singuri, mă face să cred altceva.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pe cei mai multi dintre noi, natura ne-a facut pentru reproducere. Pentru reproducere pe cale naturala c0coselul trebuie sa intre in p@sarica.
Unii dintre noi nu vor sa se reproduca iar altii, vor sa se reproduca, dar fara ca in p@sarica sa intre c0coselul. Unii asa au fost facuti de natura, iar altii, poate indecisi, au fost influentati de propaganda.
Si nu stiu daca te-ai uitat la prea multe filme xxx dar da, ai dreptate, sunt din ce in ce mai multe femei care se iubesc intre ele. De exemplu, un fost jucator ucrainian de tenis, pe numele lui Stakhovsky, a zis la un moment dat ca peste jumatate dintre jucatoarele din WTA prefera femeile.

| RAY a răspuns:

Te uiti prea des in oglinda

| Violleta2022 a răspuns:

Incorect!
Amandoi sunt facuti pentru a procrea si a se inmultii.

Homosexualii sunt o "specie" aparte, gresita in ochii divinitatilor, de aceea este sortita disparitiei lor, fiindca nu se pot inmultii.

| doctorandus a răspuns:

Femeile nu sunt facute cu un scop, pur si simplu exista si sunt libere sa faca ce vor (in limitele legii).

Ideea ca femeia e facuta sa serveasca un barbat este gandire esentialista si stupida.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Iar ce spune Emilian65 este pur si simplu mitologie. Mitologie misogina.

| Emilian65 a răspuns:

Dumnezeu a făcut femeia pentru barbat și invers.

| VrRos05 explică (pentru Emilian65):

Și femeie fuge de bărbat dar invers nu laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Te uiți la prea multe filme xxx.