| kostell a întrebat:

Fetele adora baietii cu muschi si abdomen sau pe cei cu burta?

Răspuns Câştigător
| Alesya27alesia27 a răspuns:

Pe cei care stiu să tină la o fată si să nu insele. Să le fie bărbatul lor, asa as vedea eu un bărbat ideal.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele adora baietii cu creier, in locul muschilor sau grasimii! happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Abdomen au toţi. Alte lucruri sunt mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cei cu capu pe umeri si cu buzunarul plin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cei cu creier!

| liliana77any a răspuns:

Cu patratele sa fie.hee hee

| Anemona2020 a răspuns:

Ambele tipuri de baieti.
Darrrr! Pot fi si baieti cu burta ingrijiti si frumosi dar si cei cu burta si neingrijiti.
La fel si in cazul celor cu muschi. Deci fi pozitiv si,, ai grija de corpul tau" laughing sigur sunt multe fete care te plac :*

| AlexandraAG a răspuns:

Depinde de fata. Pentru mine nu conteaza daca e cu burtica sau cu patratele. Conteaza sa se comforte dragut cu o fata si sa aiba incredere in tine