| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele cu par pe burta?

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Părul pe burtă este foarte puţin şi în niciun caz nu se observă atât de tare. Cât despre părerea băieţilor nu ştiu ce să zic. Unii reacţionează de parcă ai avea altceva nu păr, că ei n'or avea deloc. Ar trebuii să fie conştienţi că atunci când vor fi la casele lor cu neveste n'o să le vadă tot timpul epilate, că doar nu ar sta în fiecare zi să epileze un mm de păr.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ca ar trebui sa il dea jos

| OmuFoarfeca a răspuns:

In niciun caz o parere pozitiva...

| MariusGomoi a răspuns:

La fete e foarte urat sad nu cred ca i-ar placea niciunui baiat asta