| Miihaa a întrebat:

Fetele au vise erotice din care sa rezulte orgasm in timpul somnului?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Haideti fetelor nu fiti rusinoase

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o astfel de posibilitate de a se produce orgasm in timpul viselor mai ales daca libidoul este unul foarte ridicat si gradul de excitabilitate foarte intens, ceea ce permite obtinerea sau provocarea unui orgasm relativ usor in momentul practicarii unor fantezii erotico sexuale. Consider ca ar putea fi ceva similar cu polutiile nocturne in cazul baietilor.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| aXy99 a răspuns:

Nu sunt fata, deci nu stiu stiu, dar daca ma gandesc logic, este posibil. Daca te culci gandindu-te la ceva erotic, te poti excita, dar orgasm nu stiu daca poti avea. Polutiile nocturne pe care le avem noi baietii nu sunt intocmai rezultatul unui orgasm. Pe langa asta, e mai greu la voi sa il obtineti.

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca au vise erotice si uneori sunt atat de puternice incat pot provoca orgasm nocturn.

| aumih16 a răspuns:

Exista posibilitatea! aceasta! de altfel tind sa cred ca numai fetele ci chiar si baietii!

| Xpressurself a răspuns:

Evident, dar nu inseamna ca trebuie se intample zilnic.
un sfat: cel mai bun tratament pentru orce problema este un iubit care tine la tine si multa rabdare. "mai multa joaca decat sex" este un medicament practicat de cateva mii de ani happy

| Xpressurself a răspuns:

Cea mai buna partida de sex vine cand nu te astepti, cand ai asteptari incep sa apara diferite tensiuni care apoi se elibereaza in vis. ca sa nu se intample asta in somn este cel mai bine sa vb cu prietenul tau si sa-i spui ca vrei sa se stati goi si sa va distrati pana uitati de sex, si in acest fel apare pe neasteptate cand sunteti amnadoi pregatiti si relaxati.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Si fetele vor la fel de mult sa faca sex ca si barbatii.Si fetele au vise erotice.Si fetele se uita la filme deocheate si bineinteles si ele au orgasm.

| Crux a răspuns:

Da, e adevarat. Nu stiu sa iti explic de ce, dar da happy