| VrRos89 a întrebat:

Fetele prefera un băiat mai masiv și bine făcut la corp sau unul normal înăltuț și finuț?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba daca moaca lui este urata, nu vezi musculoși urați sau înalți urâți, moaca aia contează, la asta ne uitam.

Sportul îl faci pentru tine

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer unul foarte-foare inalt si cu trup atletic!

| VrRos89 explică (pentru Violleta2022):

Foarte, foarte, wow deci sa fie peste 2 metri?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos89):

Are de fapt 1. 95cm

| J0B0MAT a răspuns:

Masiv și bine făcut la corp, normal, înăltuț și finuț. Și cu bani.

| Kranci123 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si cu penisul mare ai uitat sa specifici! sau macar 2/3

| Goete a răspuns:

Baietii prefera un BMW, un Mercedes Lamborgini, Porshe sau un Tesla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fată. Fiecare cu gustul ei.
Totusi, din ce am observat eu, majoritatea sunt cuplate cu baieti normali, nu foarte inalti si cu o greutate fizica normala.

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu prefer a 2-a variantă.

| Den1sa a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarei fete de exemplu mie imi place sa fie inalt, sa aiba masa musculara dar sa nu fie prea umflat
https://www.pinterest.com/pin/106256872449124037/
Ceva de genu:)

| VrRos89 explică (pentru Den1sa):

Și eu semăn la corp cu acest băiat, nu am muschii lui, dar semăn la forma corpului. Câți ani ai? Vr să vb?

| Anonim67377882 a răspuns (pentru Den1sa):

Daca si la are masa musculara un anorexic cum arata?

| Den1sa a răspuns (pentru VrRos89):

Lol, 16

| Den1sa a răspuns (pentru Anonim67377882):

Fiecare cu preferintele lui, mie nu imi plac aia umflati

| Anonim67377882 a răspuns (pentru Den1sa):

Defineste umflati.
Asta e umflat? https://ibb.co/PxsF1f2
Pai asa si eu prefer fetele slabute dar daca imi sare in ochi una "buna" de se vede pe ea ca face sport clar ma uit si la aia.

| Den1sa a răspuns (pentru Anonim67377882):

Da, ala pentru mine e umflat

| Anonim67377882 a răspuns (pentru Den1sa):

Imi imaginez.

| Anonim67377882 a răspuns:

Ce intrebari prostesti.
Fetitele prefera pretty boys si femeile prefera sa fie inalt si "bine facut" ca e masa musculara sau masiv, nu prea conteaza.