| SERIOUX a întrebat:

Fetele simt placere in timpul sexului anal? Daca da, de ce? Aş dori sa raspunda doar cele care au experimentat.

Răspuns Câştigător
| olimpia69 a răspuns:

Da simti placere. happy Daca barbatul stie ce sa faca nu ai cum sa simti durere. Spre exemplu cand iubitul meu vrea sa facem sex anal, sau eu, el in timp ce facem sex vaginal imi stimuleaza anusul cu degetul, insa toate astea asa, usor, senzual, in timp ce te saruta.e un intreg ritual sa zic asa. Apoi cea mai ok pozitie pentru inceput este ca ambii parteneri sa sta in pat, pe o parte si sa o excite in continuare in timp ce el se pregateste sa te penetreze. Apoi ca sa fii total relaxata, inainte sa isi introduca de tot penisul, e de preferat sa iti stimuleze clitul incet, usor, in timp ce te saruta pe gat, spate, sau unde iti place tie. happy Altceva nu stiu ce ar mai fi de spus. Mult succes in caz ca vrei sa experimentezi big grin!

9 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Normal ca simt si placere dar in acelasi timp si durere..mai ales primele 10 dati sa zic asa.
Fundul nu e facut pentru sex ci pentru alte chestii, acolo sunt muschi mai "tari" decat in vagin - nu se relaxeaza cand se excita, se doar largeste.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cred ca depinde doar daca-i face placere, daca nu etunci o doare de inebuneste.zic euhappy

| Androne_Adrian_1990 a răspuns:

Altele simt altele nu

| Muresan_Andra_1990 a răspuns:

Mie imi place, mai ales ca poate sa lase in mine fara nici o problema

| ForeverHappy a răspuns:

Undele fac numai asa ceva din pura placere laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da normal ca simt, tu nu simti placere cand faci anal? eu sunt barbat si simt placere cand fac anal.

| wess89 a răspuns:

Numa baietilor gay le place sexul anal, chiar daca fac cu fete laughing ai vreo problema cu cealalta gaura?

| SERIOUX explică (pentru wess89):

Am pentru ca t-i se largeste gaura si dupa trebuie dop sa stea rahatul acolo