| deeutzabunnyxoxo a întrebat:

am si eu o intrebare. fetele care fac sex anal simt ceva in afara de durere? ma refer la placere fizica. Dau funda

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Normal, altfel de ce ar mai insista unele sa aiba aceste fantezii sexuale. Exista si placere fizica, dar nu la fel de mult ca la cel "normal", deoarece, daca totusi nu stiai, si poate nici eu nu as fi stiut fara acest site, si sexul anal are orgasm, si aici nu ma refer la alt orgasm decat cel despre care stiai, este fix acelasi ca la sexul vaginal.
fundita?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce-mi place când la astfel de întrebări răspund băieții, probabil majoritatea și virgini...

Orgasm de la sex anal, da' mai și "fix acelasi ca la sexul vaginal"?!
Asta e premieră! Și când credeam că le-am auzit pe toate...

Deea dragă, sunt unele femei care agrează sexul anal și ajung să simtă și un fel de plăcere, altele deloc. Ține strict de preferințele fiecăreia.

| IMC90 a răspuns (pentru NOname):

Evident, doar cel care a pus intrebarea e tot baiat rolling on the floor

| Kremlin a răspuns (pentru IMC90):

Sigur e Naomilaughing.

| Kremlin a răspuns (pentru NOname):

Nu înţeleg de ce nu e suspendat/ă.Eu am luat trei luni suspendare pentru un cuvânt obscen...

| IMC90 a răspuns:

Fii atenta cum facem : Incerci tu, si ne zici si noua happy nu ne lasa in ceata, asteptam lamuriri!

| invisibleboy a răspuns:

Da, logic.

| Deny1995 a răspuns:

Da,simti si placere... daca partenerul este atent si folositi lubrifiant e si mai ok