| OwNaG3 a întrebat:

Fetelor am nevoie de parerea voastra!
Pentru voi care ar fi cel mai dragut baiat din lume?
Ma refer la calitati .

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele mai importante calitati pentru mine: sa fie inteligent si sa stie multe lucruri, sa fie foarte foarte cinstit si sa stie sa respecte pe cei din jur.

| SelenaAdina a răspuns:

Sa stie sa se comporte, sa aiba simtul umorului, si sa fie curajos

Răspuns utilizator avertizat
| EvilThoughts a răspuns:

Sa fie in primul rand sincer.Sinceritatea,dupa parerea mea este cea mai importanta calitate pe care o poate avea cineva. Apoi,mai trebuie sa fie si respectuos,nu numai cu mine,si cu parintii, colegii, prietenii lui.Sa fie inteligent.Sa stie ce vrea de la viata si mai ales unde vrea sa ajunga in viitor.Sa poti vorbi serios cu el, dar sa aiba si simtul umorului.

Sper ca te-am ajutat:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie ce vrea de la viata adica sa nu fie vreun pierde-vara,sa aiba ceva inteligenta,sa fie cat de cat intelegator, sa arate bine asta nu se mai pune problema, sa fie respectuos.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat cu ochii albaştrii care să aibă capacitatea de a înţelege viaţa asta aşa cum e ea,care să ofere şi să primească încredere şi sentiment.Şi foarte important, băiatul care să poată oferi protecţie şi siguranţă. Restul vine de la sine, în timp...

| Meow15 a răspuns:

Să fie înalt, brunet, ochi albaştrii, zâmbet frumoslove struck, amuzant, glumeţ, sensibil, pe bare mă pot baza mereu.