| Lillystar a întrebat:

Care sunt cele mai pretioase calitati din lume a omului? Astept parerea voastra ^_^.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Perseverenta.
Omenia.
Onestitatea.
Responsabilitatea.
Devotamentul.
Intelepciunea.
Rabdarea.
Cinstea.

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Eu consider ca sunt:simtul umorului, sinceritatea, istetimea, generozitatea.big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Omenia in primul rand.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cinste, onestitate, mandrie, intelepciunea, bunul-simt, incredere, empatie, respect.
Daca vrei sa iti explic de ce consider importante aceste calitati, sa imi spui big grin.

| Mădă0611 a răspuns:

Bunul simt ^_^

| TheStory a răspuns:

Calitatile omului sunt prea multe ca sa fie scrise.
Chiar daca omul este o specie asa cum o stiti si voi, este o specie plina de calitati.

Răspuns utilizator avertizat
| DedeeAndreea a răspuns:

Hei happy Pai,cele mai importante,dupa parerea mea,ar fi:
Respectul,sinceritatea, bunatatea, harnicia, darnicia, intelepciunea si onestitatea!
O zi buna!

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Loialitatea, sinceritatea, iubirea, sufletul pur si bunul simt. Acestea ar fi cam cele mai pretioase.

| Betii69 a răspuns:

Intelepciunea! Funda?