| todea1990 a întrebat:

Fetelor am o intrebare pentru voi. Voua va plac tandafiri? cine romantice? baitza cu spuma si cu petale de trandafir si sampanie?

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Hei, prietena ta e foarte norocoasabatting eyelashes, hmm care'i fete nu-i plac tradafiri? Sa fim seriosilaughing, iar baitza love struck suna super, la final eu as mai adauga si niste frishca cu capsiunelelaughingblushing hiibatting eyelashes Bafta`! pupiki si Sarbatori fericite1

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Da, ce ai zis tu mai bine sună foarte bine pentru o romantică incurabilă. Nu toate sunt la fel.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Si eu care credeam ca Romeo a murit castrat sau ceva de genulthinking

NOname
| NOname a răspuns:

Cui nu-i plac? Bineinteles!

| A12NDRA a răspuns:

Normal!
Orcarei fete/femei i-ar place asa ceva pregatit de un baiat/barbat.
Sa nu uitam lumanarile si muzica, este un ambient placut.

| Mihai7best a răspuns:

Nu cred ca ar putea cineva sa zica nu laughing

| LoveAngel223 a răspuns:

Da, Da si logic ca Da

| Crs a răspuns:

Imi pare rau, nu-s romantica big grin

| sunset a răspuns:

Sigur ca da; si nu trebuie neaparat sa fii o romantica sa iti placa asta.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| OoOaddyOoO a răspuns:

Raspuns din partea unui baiat:

Mie imi place de acolo numa shampania :X