| f9 a întrebat:

Fetelor de ce va plac chestile romantice?happy

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Pentru ca suntem fete! Si fetele sunt romantice, se uita la telenovele, viseaza Fat-Frumos laughing. Asa sunt fetele, dar nu sunt toate romantice. Sunt si fete care prefera sa joace un Counter Strike cu tine decat sa-i oferi flori, bomboane, atentie etc! Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| LikeACandyxD a răspuns:

Idem Alexandra25

| Alexutza25 a răspuns:

Pentru că e mult mai frumos să primeşti un trandafir roşu sau o ciocolată, sau pur şi simplu o şoaptă caldă la ureche, decât să îţi zică careva "Ce bună eşti".