| Ankiss123 a întrebat:

Fetelor, am o intrebare sincera pentru voi, as dori sa nu ma luati peste picior. Preferati sa fiti abstinente pana cand va casatoriti, sau sa va incepeti viata sexuala mai devreme?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nici una, nici alta.Nu sunt de acord cu inceperea vietii sexuale abia dupa casatorie, cum nu sunt de acord nici cu inceperea acesteia la o varsta frageda.Normal si responsabil ar fi sa iti incepi viata sexuala la o varsta la care nu mai reprezinta un pericol din punct de vedere medical si la care te simti pregatit si din punct de vedere psihic.

| Jelly_7813 a răspuns:

Fiecare fata cand se simte pregatita:X
eu asa as face
nici nu as astepta pana in noaptea nuntiitongue
da nici nu as planifica ca la 17 ani ziua aia si nu stiu ce sa fac dragoste cu pretenul
FIECARE CAND SE SIMTE PREGATITA:X

| amydya a răspuns:

Eu mi-as dori sa ma abtin pana ma marit dar daca o sa ma indragostesc si o fac asta e.pana la urma stiu ca am facut-o din dragoste