| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati folosit noul sampon Syoss-"Smooth Relax"? E bun la ceva? Vreau raspunsuri, va rog! happy

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Mie sincer mi se pare un sampon foarte bun, eu folosesc si sunt multumita de parul meuhappy pe langa faptul ca il descurc mai usor una din cunostintele mele se mira de parul meu, cat de mult luceste. Acum depinde si de tipul de par! Incercarea moarte n.are happy

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Mie nu.mi place nici cum miroase, nu sunt multumita de el. Eu folosesc doar de la Dove. Mi se par cele mai bune

| Sorinna a răspuns:

Gama Syoss este ideala pentru parul gras, insa nu o recomand pentru parul moale si OK. Ti-l usuca. Eu folosesc Syoss Smooth Relax pentru ca miroase dragut si ma scapa de parul gras.