| Radaaa a întrebat:

Fetelor ati fost vreodata indragostite de un tigan? Ma refer tigan adevarat nu romanizat.winking

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| NotNamed a răspuns:

Doar fetele pe interes s.ar putea pune intr-o relatie cu un tigan.

| Meme10Meme a răspuns:

Eu avand in vedere ca sunt gay[dupa spusele lui overeen] pot sa-mi parerea?=]]]Precizez ca am glumit, stiu bine ca ironia nu e pentru prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@naibastiesialtceva "Eu avand in vedere ca sunt gay[dupa spusele lui overeen] pot sa-mi parerea?=]]]Precizez ca am glumit, stiu bine ca ironia nu e pentru prosti."
Direct analfabet funcțional! bine spunea userul romeo ca o făcut limba romana cu femeia de servici.

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu. Și dacă ar fi să se întâmple, ar fi extrem de dificil să te integrezi în cultura lor.

| TLF92 a răspuns:

Daca vrei sa experimentezi aerul din amsterdam / berlin / vienna / copenhaga recomand cu drag o astfel de relatie cu un indian happy nu ai sa regreti toata viata ta >) vanataile mai trec pentru o perioada dar cu traumele e mai greu, pana prinzi gustul

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Da am fost m-a mintit un an de zile ca nu e da ta su era negru ca noaptea sunt minunati baietii mai ales la scandal recomand

| lulufunny6766 a răspuns:

Da, e iubirea vietii mele m-a imbrcat in aur de sus pana joswinking

| georgeASAP a răspuns:

Daca vreti si parerea mea, acei bastinasi neanderthalieni denumiti,, tigani,, nu si merita nici femeile lor la ce salbatici sunt