| anonim_4396 a întrebat:

Heloou TPU :*:*
ce >faceti?big grin<
fetelor as vrea sa va pun o intrebarebatting eyelashes...ati fost vreodata indragostite de un baiat mai mare? sau cel putin va atras fizic si simteati nevoia sa. l vedeti des? si ma refer mai mare cam cu vreo 10 ani asa laughing). va rog povestiti. mibatting eyelashes
funda pentru cea mai draguta intamplare. va pup

1 răspuns:
| Corinnààà a răspuns:

Ha ha a fost candva ceva virtual laughing) si chiarr a fost atractie fizica...ei bine vorbeam, vorbeam dar el fiind cu mult mai mare nu credea sau nici nu i-a trasnit in cap asa ceva. Eram eu si visele mele.