| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati lovit vreodata un baiat intre picioare la nervi? V-a parut rau dupa aceea? Un raspuns sincer va rog daca se poate.

237 răspunsuri:
| RiRihXd a răspuns:

Eu nu am lovit un baiat niciodata acolo, mi se pare groaznic, iar pentru cele care au facut asta si nu le-a parut rau, sunteti niste vaci, puteati sa-l omorati! Voi nu va ganditi putin? E ca si cum cineva va-r fi lovit in sani, e accelasi sentiment! Doamne fereste!

| sweetluly a răspuns:

Doamne! cred ca doare foarte rau.nu mi s-a intamplat asa ceva.Eu daca as fii in locul fetelor care au facut asta mas simti vinovata si mas simti rau gandindu-ma la ce s-ar putea intamplasad asa ca FETELOR! mai bine va cereti scuze pana nu e prea tarziu.

| EdyExtreme2002 a răspuns (pentru sweetluly):

Stai linistita da cat vrei la craci sunt baiat si stiu cum e uneroi dati incet ma rog da sa nu dati ca disperatele daca vr ne intalnim imi dai una acolo si vei vedea cum e

| Alecsa4u a răspuns:

Da.2.hee hee.Primului nu mi-a parut rau deloc.laughing.La al doilea dapuppy dog eyes.chiar mi-a fost mila.dar lasa ca merita si ei.la cat de porci sunt.sincer.si daca am fi dat in alta parta.nu ii durea.asa ca merita.winking

| Asyul95 a răspuns:

Nu inteleg, de ce lovesc fetele baietii.Baietii tot timpul in fata unei fete (pentru ca e "fata").sta sa fie lovita de o tignita! Sunt fata si cred ca este prima oara cand dau dreptate baietiilor, dar mi se pare normal de data asta.Bai,daca sunt baieti mai prosti neintelegatori o palma e destul. Daca ii loviti in punctu sensibil ii bagati in spital si clar ca se enerveaza rau si va lovesc unde stiu ei ca va doare (sani).si faci cancer la sani.Voi nu va ganditi la asta.Toata fetele ar vrea sa loveasca din 2 motive :Vreti sa va dati mare, Aveti nevoie de P***.
Asta e.ma scuzati, pentru fete dar asta-i adevaru.Ganditi-va.Si eu am lovit dar mi-am cerut scuze.

| AlexanderTheG a răspuns:

Prostia omeneasca ma uimeste tot mai tare pe zi ce trece aici pe TPU, uitati-va un pic la postarea asta facuta de anonim pe prima pagina spuneti un pic daca femeia aia are vreun gram de creier sau vreun neuron in capsorul ala al ei.
Mare Ti-e gradina Doamne si e plina de Prosti.

| PisyKiss a răspuns:

Eu n-am lovit pe nimeni in acel loc si nici nu o voi face, dar am o prietena care sia lovit iubitul in acel loc!

| SonataArctica a răspuns:

Da,da am lovit mereu si acum mai lovesc.Niciodata nu mi-a parut rau nici macar cand n-am facut-o din motive intemeiatedevil))

| MinHee a răspuns:

Mda de cateva ori da si-o cautau si nah ignori, ignori dar totul cu o limita una din limite sa nu ma pocneasca cu mingea in sani intentionat ca fac eu egalitatea. Si voi ne faceti pe noi proaste ca lovim da voi cand loviti in prostie sau va purtati ca niste maimute? da serios aici este si de voi daca tineti la coa! ele voastre mai stapanitiva ca nu suntem numai noi alea rele ca si eu m-am enervat o data pe fratemiu ca tot dadea in mine cand stateam la pc si ii ziceam termini? gata, potolestete etc si vedeam ca daca dau in el cu puni palmele sau pernele lasa ca te aranjez eu ca sa te potolesti. Deci de cele mai multe ori si voi vo ceretitongue

| loverboy111 a răspuns (pentru MinHee):

Da recunosc sunt baiat, eu am limita atli daca vad ca unei fete nu ii place ceva aia fac incontinuu deci chiar o cer dar daca va da o palma la poupou nu trebuie sa ii dati la mostenitor.

| etmiky a răspuns:

Sa nu`mi amintesc laughing l-am lovit pe unu pe unu acolo, a ajuns la spital,, si dupa 2 zile nu mi-a mai zis nimic laughing
nu mi-a parut rau... o merita (sa`nvete sa nu ma everveze, da? ) big grin

| eduard2001 a răspuns (pentru etmiky):

Ba curvo daca cineva tiar trage 3 picioare in vagin si 1 in sani tiar placea? ba curvo unde stai si cum te numesti

| rexssj a răspuns (pentru etmiky):

Tu l-ai bagat in spital si razi

| lalalalallll a răspuns:

Da cum sa nu, ba chiar mai multi. Dar dupa prima lovitura mi-am primit-o inapoisad

| BiaSiAtat a răspuns:

Ce eu-i lovescmereu! Acolo e singuru'loc unde ii doare intr-adevar

| Overdose a răspuns:

Observ că majoritatea fetelor de aici, nu conştientizează cât de gravă este o lovitură în zona respectivă, ca să nu menţionez şi durerea. Aş înţelege să loviţi un băiat între picioare dacă ar sări să vă violeze/atace, dar daţi dovadă de multă stupiditate atunci când spuneţi că l-aţi lovit fiindcă v-a numit nu ştiu cum sau alte bazaconii puerile. Gândiţi şi voi puţin, înainte de a lovi!winking

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu,
Tu sti ce rau ii doare?

| smileysmiley a răspuns:

Hoho...cati baieti nu am lovit eu intre picioare de am facut omleta.
Si nu nu imi pare rau pentru ca eu le dau si cu motiv, nu trec pe langa ei si dau asa ca nu am ce face. Daca se iau de mine sau imi vb urat, atunci se prajesc outelewinking

| loverboy111 a răspuns (pentru smileysmiley):

Loveste-ma pe mine cu limba.

| Andrei19972000 a răspuns (pentru smileysmiley):

Oau ți-au spus un cuvintel și gata.
Da cum crezi săi spui tu un cuvintel și el să-ți arda una.
Sau după ce l-ai lovit să se întoarcă și săti rupa fata

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Eu n-am primit ce noroc am numa am primit cateva palmi care nu erau pentru mine
prieteni mei idioti au intrat pe id meu si siau batut jec de prietena mia si eu am incasato

| VLad_9311 a răspuns:

Regreti ca la'i lovit pe gheorgiu?laughing

| dianaandra1467 a răspuns:

Da,am lovit.Si m-am simtit tare!rolling on the floor

| DildăuPaispe a răspuns:

Noo, eu doar le dau palme.

| Catalin_8097 a răspuns:

Ce tampite sunteti unele! happy

| ZZG a răspuns:

Da de cate ori n-am facut-o.laughing

| nicoleee30 a răspuns:

Da,am facut-o insa am regretat pentru ca nu ii bine sa ii lovesti pe baieti acolo si chiar mi-a parut rau de baiatsad.El chiar ma iubeste, in orice caz m-a iertat love struck

| danutza91 a răspuns:

DA am lovit, dar nu mi-a parut rau ca o merita din plin tongue

| AleX14_1626 a răspuns:

Eu am invatat cand ma iau de vreo fata sunt mereu pregatit... daca incearca le prind repede de picior si apoi... vine razbunarea devil

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Da,am lovit, si sincer nu am regretat niciodata, sau poate o data dar putin am regretat.Adica daca l-am lovit, nu l-am lovit aiurea, deci n-are cum sa-mi para rau.Dar nu dau foarte tare ca sa moara ca altele.laughing
Asa ne putem noi razbuna pe baieti de cate ori ne fac cevalaughing sa nu se mai puna cu noi.big grin

Bye!

| zooooza a răspuns:

Nu,nu am facut asta.Sincera sa fiu...nu am curaj.Eu de-abia dau o palma.Nu sunt genul.Dar mai e cate un baiat nesimtit iar eu doar daca fac semn ca vreau sa-l lovesc acolo, el se potoleste.(acum depinde de baiat, unii se potolesc iar altii continua)

Dar nu as lovi niciodata un baiat acolo.E ceva groaznic.Am un coleg care a ajuns la spital pentru ca cineva l-a lovit intre picioare.

| mynameisseby a răspuns:

Banditu 97 la ce spui tu esti un periculos si deja imi e frica de tine da daca te vad parca esti un schilod dala martalog care habarnare unde e punctu sensibil... asa ca taci. si dai raspunsuri din astea la intrebari care are legatura cu ce zici...

| zմzմツ a răspuns:

Da am lovit...chiar daca o merita mi-a parut rau dupa aia...

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Uite,da,dar eu faceam DnB si el a aparut in fata mea, iar atunci s-a intamplat ce s-a intamplat...Deci mi s-a facut mila de el si am stat cu el cred ca o ora si in tot acest timp ii ceream scuzebig grinblushing

| loverboy111 a răspuns (pentru Iasmiiiiiiiii):

Eu nu soport ca unei fete sa ii fie mila de mine, zi su tu ca tia parut rau nu ca ti s-a facut mila. Daca o fata ma lovea si dupa pe siteul asta zoce ca ii s-a facut mila ii rupeam parul din cap. E rusinos pentru un baiat ca sa ii fie mila unei fete de tine cand te loveste.

| Geo69X a răspuns:

Sa ma luati de P**** cei care au spus ca nu le pare raw sa dea (acolo jos) - pai...doare asa de tare...( atat de tare incat as da cu toata forta cu pumnu in bratul unei fete de sar face mai mult decat o vanataie mare)

| mat31new a răspuns:

Iubita mea loveste alti baieti intre picioare foarte des, si ii placelaughing

| rexssj a răspuns (pentru mat31new):

In locu tau mas despartii de ea dar ai cam pupa spitalu deci nu se poate

| Juic3Nice a răspuns (pentru mat31new):

E curva