| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati lovit vreodata un baiat intre picioare la nervi? V-a parut rau dupa aceea? Un raspuns sincer va rog daca se poate.

237 răspunsuri:
| bxxt a răspuns:

Hm...nu zic numai de genul ala de lovitura, dar mi se pare total prostesc sa dai intr-un baiat la nervi.
Poi realizez ca el poate sa-mi dea una de vad stele verzi...deci as da dovada de prostie(parerea mea)

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Eu l-am lovit pe colega-miu de banca, si doar suntem frati!rolling on the floorOricum, nu e o tragedie.Desi s-a vaitat vreo' juma' de ora dupa aia... Daca ti s-a intamplat, cere-ti scuze si zici ca a fost la nervi, nu cu intentie ci cu DIRECTIE!

| cezar987 a răspuns:

Eu sunt baiat.Si da am primit odata de am scuipat putin sange.Dar can mi-am revenit nu i-am facut nimic fetei pentru ca am vazut ca regreta si plangea.Iar dupa aceea i-am spus ca nu-i bine.Si ma simteam rau ca am facut-o sa sufere.Ele nu merita sa le dam o palma un pumn etcc.Iar dupa am devenit prieteni.Asa ca eu nu ma supar. Fetelor nu le fac asta dar pe baieti care ma bat le dau o lovitura dei sparg buza.

| BlackPrincessCat a răspuns:

Uite ceva care este dureros pentru baieti si fete : stoarcerea cosurilor laughing

| MyGuardianAngel a răspuns:

Nu si nici nu as vrea. Gasesc alte metode: un pumn, o vorba batjocoritoare, ceva de genu, dar recunosc ca nu indraznesc. Sunt fata cumnite laughing.

| MyGuardianAngel a răspuns:

Tu esti chiar nesimtita? Cum poti sa fi atat de cruda? Tu consideri durerea un ''sentiment'' placut? Cred ca esti cam disperata dupa ''chestia'' aia si iti place sa te distrezi! Sa spun sincer, chiar daca as da, as muri de rusine si de frica, sa aflu ce o sa-mi faca dupa ce o sa-si revina! M-as simti teribil de rau si as regreta. Mi-ar fi mila!

| maduioana a răspuns:

Dap am lovit.si a fost la nervi.pentru ca m-a enervat, tot dedea cu palme la fund dar tare...si i-am dat cu pumnu la coite, dupa aceea nu mai vorbeam cu el si chiar imi parea rau.a doua zi mi-am cerut scuze si a fost intelegator ca asta am facut'o la nervi.dar daca te supara vreun baiat nu ezita sa ii daai una!winking

| loverboy111 a răspuns (pentru maduioana):

Daca e unu ca mine te ia ambulanta de pe jos dupa ce imi trece

| karakushiu a răspuns:

Sa va zic eu ceva...

Cum ati fi voi daca nu ati mai putea sa faceti copii? Ce credeti ca voi nu puteti sa patiti asa ceva? Faceti nefericit un om pe viata.Pt o prostie din capul vostru. Unele fete atata gandesc.cand ii poti da o palma si gata.Cui nu ii pare rau nici acum inseamna ca nu mai merita nici un baiat

| BlkDrmm a răspuns:

Pfff.nu cred ca ti-ar fi placut sa fi in locul baiatului acela care a primit o asemenea lovitura. Sincer nu am facut niciodata asta si nici nu o sa o fac. Se gasesc si alte solutii in afara de bataie. Si apropo pentru baieti: aveti dreptate. Dar sa stiti ca nu toate sunt "tarfe".winking

| allllll a răspuns:

Am lovit din greseala si mi-a parut foarte rau pentru ca mi-am primit-o si eu odata tot din greseala... si m-a durut foarte tare si sunt fata...

| sebbyS a răspuns:

Unele dintre voi sunteti retardate mintal. sai dai la unu si pe urma al asa vina sati fu** una la tatze sau mai joshee hee. voi credeti ca daca suntem baieti, puteti bate la noi ca la fasole. daca va fu** si noi una si duceti la diriga proastele dracul laughing) ( scuze da nu m-am putut abtine ). Asta a fost pentru acele caruia nu le-au parut rau big grin

| KaZe_8447 a răspuns:

WTF...Intrebarea asta ...se vede ca TPU a innebunit straight face +1 andrusca
Gestul asta e tipic tarfelor, curvelor si pitzipoancelorwinking fara suparare, dar cred ca alea care ati raspuns ca ati lovit sunteti una din alea 3. Daca v-am da noi numai suturi in p***a... v-ar placea?

| Juic3Nice a răspuns (pentru KaZe_8447):

Lear lua cu tremuratu daca l-am dalaughing

| andrei_9573 a răspuns:

Cum ar fi ca un baiat sa va dea in **** cred ca ati muri de durere si chiar daca a facut ceva rau dati un pumn sau o palma altundeva

| GeOrGy2110 a răspuns:

Da am lovit si nu-mi pare rau... sincer chiar si-o merita daca nu-si tine mainile acasa si nu stie decat sa injure asa-i trebuie

| Kaaatyyy a răspuns:

Heibig grin
Da
De vreo 3 orilaughing
Prima data la gradinita era unu enervant,care batea pe toata lumea, am vrut sa-i dau una in burta dar cum eram inalta am nimerit altundevastraight facelaughingM-am simtit asa vinovata, nu voiam sa mai merg la gradinita.Dar pana la urma l-am cumintit pe baiatul alalaughingNu s-a mai luat de nimenilaughingSi ne-am si impacatbig grin
A doua oara laughingLa scoalalaughingDintr-o glumalaughingrolling on the floorDar dupa m-am simtit aiurea:-slaughingBine ca nu s-a simtit asa raulaughing
A treia oara a fost diferit...eram cu un var de-al meu, si ne bateam cu perne si am venit repede cu perna pe fata luilaughingSi el era pe jos si din viteza, am venit si l-am calcat pestraight facehee heeM-am simtit asa aiureasad s-a vaietat toata noapteasadcrying

Pana la urma ma simt foarte aiurea dupa ce fac asta...chiar daca e din greseala sau din glumalaughing
Dar eu nu dau asa tarelaughingErau 2 baieti, si unul(Amiclaughing)s-a enervat si i-a tras un pumn celuilalt in...straight faceSi ala s-a tavalit pe jos nu putea nici sa planga saracu:-sa mers la spital.Atunci a fost, tot oarecum vina mea...din cauza mea s-au certat:-s Pentru ca unul din ei ma tot injura si celalalt mi-a luat apararea si s-a enervat ca nu mai tacea, ma tot injuralaughing si lastraight face"Invatat minte"laughingSau cred ca asta a vrut sa facathinking

Si atunci m-am simtit tot la fel de aiurea:-sPentru ca intr-un fel era vina meathinking:-s

Totusi...am facut asta dar te simti aiurea dupalaughing

| krys1616 a răspuns:

Da,am lovit si sinker doar o data mi-a parut rau pentru ca nu am constientizat laughing

| biia_6810 a răspuns:

Da. dar nu regret

daca m-a enervat laughing dc as regreta?

tu aI FKT?

SI?

ce nu te-ai simtit bine ca te-ai descarcat?

| AduMrr a răspuns:

Pai am facut una ca asta si in unele cazuri mi-a parut rau mai tarziu pentru ca poate incepuse sa imi placa acel baiat dar in alte cazuri nu mi-a parut deloc rau pentru ca a fost nesimtit si a meritat tot ce a primit tongue

| StEfSySu a răspuns:

Bunaa...nu.nu mia parut rau deloc happy pentru ca a meritat.dar am lovit doar de vreo 2 ori :-s

| badgirl0101011 a răspuns:

Da de 2 ori prima data ma ciondaneam cu varamiu cand aveam 10 ani (acum am 16) si am vrut sa ii dau cu piciorul in tibie dar sa miscatsi l-am nimerit la mostenitor. Mi s-a facut mila cnpand l-am vazut cum se tavalea pe jos... i-am cerut scuze, m-a iertat. A doua oara un baiat m-a sarutat fara voie si l-am lovit a mostenitor si ziua urmatoare ma suna si sia cerut scuze a zis ca lau provocat uni niste prieteni (vrajeli ca sa ne impacam cred) si m-am simtit prost dupa. Eu nu dau la mostenitor de obicei daca imi da palme peste fund sau ma insulta il pleznesc.

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Daca vam lovi si noi la coaiee sa va lasam ipotente si sa va doara si cind va aplecat sa va tineti cu mina de coa; ee una in tita var comveni eu cred ca nu var comveni sa va lovim la coa; e si la tite ca sa va plingeti de mila pe jos si poate stati si cu gindul daca am ramas ipotenta ce ziceti fetelor var comveni sa va lovim si noi baieti lacoa; e si la tite sa vedeti si voi cum e

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Dacaeram in locul la baieti aia sa imi fi dat mie capacel cind imi reveneam asa iti trageam si eu un picior in coa,,,,,; e si cind te tineai de coa,,,,,,,,,,,,;;;;, e un picior in tite si inca 2 picioare in coaiiiie sati plingi de mila de la durere lacoaiiiiiiie si la tite pe jos si sa ramii ipotenta sa vezisi tu cum e ce rau doare sa vezi si tu ccum e si la toate fetele le-as face la fel care ne lovesc lacoaiiiiie leas da 3 picioare in coaiiiiie coa,,,,,;;;;; e si unu in tite

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Smileforme daca as fi in locul la baieti care i lovestii la coaiiieeeeee cind miasreveni asa tias trage un picior in coaiiiiiiiiiecoa/''e si cind te ti de coaiiiiiiie iti trag un picior in tite si inca 2 picioare in coaiiiiiiiiie coa,;;;;;;;; e sa iti plingi de mila pe jus fata si sa ramii ipotenta sa vezi si tu ce rau doare si la toate fetele care lovesc la coaiie le-as face la fel 3 picioare in **** si unu in tite sa vadasi ele ce rau doare la coaiie coa,;;;;;;;;; e

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Daca as fi in locul la baieti care i lovitii la coaiiieeeeee cind miasreveni asa tias trage un picior in coaiiiiiiiiiecoa/''e si cind te ti de coaiiiiiiie iti trag un picior in tite si inca 2 picioare in coaiiiiiiiiie coa,;;;;;;;; e sa iti plingi de mila pe jus fata si sa ramii ipotenta sa vezi si tu ce rau doare si la toate fetele care lovesc la coaiie le-as face la fel 3 picioare in **** si unu in tite sa vada si ele ce rau doare la coaiie coa,;;;;;;;;; e

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Voi fetele sunteti mai nesimtite si niste curve ordinare care va bateti joc de baieti si ziceti ce rai sunt baieti dar la voi nu va uitati si voi sunteti mai rele ca noi si sunteti niste vaci ordinare si niste jigodi imputite niste terminate kiduuletzu si niste jegoase si daca pe mine m-ar lovi vreo fata la coaiie cind mias reveni cind miar trece durerea la coaiie asa i trag si eu un picior in coaiie si cind se apreca si se tine cu miinile de coaiiieee asa i trag un picior in tite si inca 2 picioare in coaiiie sasi plinga de mila pe jos tinindute cu mina de coaiie de tite sa vada fata cum doare la coaiiiee ce rau doare la coaiiiee sa ramina si ea ipotenta sa vada cum e si am facut asta mo lovit o proasta la coaiiee de am zis ca mor pe jos de durere vreo 2 ore si vreo 2 zile am stat cu gheata ca mi so invinetit apoi cind am prins-o eam tras una in tita cu pumnul si 3 picioare in coaiie cit ma putut de tare de sia plins fata de mila pe jos tinunduse cu mina de coaiiiee si de tite vreo 2 jumate acasa o stat 2-3 zile cu gheata la coaiiee si la tita si acum o ramas singura ca nu mai pote sa faca nimic ca am lasat-o ipotenta si fara o tita ca o facut cancer la sin asta le faci si eu inapo la frtele care lovesc la coaiiiee cind imi trece durerea cind le prind 3 picioare in coaiieee si una in tita la fata respectiva sa vada si ea cum e

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Alecsu4u dar daca cind o sa te mariti si poate o sa ai baiat si tilar lovi o fata in coaiiee sa til lase ipotente sau fata sa tio lovesca un baiat in titasa faca cancer sau in **** sa tio lase ipotenta tiar comveni eu cred ca nu sau cind siar reveni baiatul respectiv tiar trage una in tita si 2 picioare in coaiiiee coa.; e sa te doara titele si coaiieele sa iti plingi de mila pe jos de la durerea la **** si la tite sa sa ramii ipotenta tiar comveni eu cred ca sa vezi si tu ce rau doare la coaiiee voi fetele sunteti mai nesimtite si niste curve ordinare care va bateti joc de baieti si ziceti ce rai sunt baieti dar la voi nu va uitati si voi sunteti mai rele ca noi si sunteti niste vaci ordinare si niste jigodi imputite niste terminate kiduuletzu si niste jegoase si daca pe mine m-ar lovi vreo fata la coaiie cind mias reveni cind miar trece durerea la coaiie asa i trag si eu un picior in coaiie si cind se apreca si se tine cu miinile de coaiiieee asa i trag un picior in tite si inca 2 picioare in coaiiie sasi plinga de mila pe jos tinindute cu mina de coaiie de tite sa vada fata cum doare la coaiiiee ce rau doare la coaiiiee sa ramina si ea ipotenta sa vada cum e si am facut asta mo lovit o proasta la coaiiee de am zis ca mor pe jos de durere vreo 2 ore si vreo 2 zile am stat cu gheata ca mi so invinetit apoi cind am prins-o eam tras una in tita cu pumnul si 3 picioare in coaiie cit ma putut de tare de sia plins fata de mila pe jos tinunduse cu mina de coaiiiee si de tite vreo 2 jumate acasa o stat 2-3 zile cu gheata la coaiiee si la tita si acum o ramas singura ca nu mai pote sa faca nimic ca am lasat-o ipotenta si fara o tita ca o facut cancer la sin asta le faci si eu inapo la frtele care lovesc la coaiiiee cind imi trece durerea cind le prind 3 picioare in coaiieee si una in tita la fata respectiva sa vada si ea cum e

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

daca cind siar reveni tiar trage si el un picior in coaiiiiiieeee si una in tita sa te doara coaiiiiiieeeellee si titele sa iti plingi de mila de la durerea la coaiiiee si la tite pe jos tiar comveni eu cred ca nu AL3XandraAnndreutza

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Nancysweettty teo durut rau coaiieele cind teo lovit

| Kiduuletzu a răspuns:

Ecea vorbeste mai frumos despre femei si fete happy ca nu e bine asa crezi ca voi barbati si baieti sunteti mai presus? Voi sunteti mai nesimtiti decat femeile si fetele... Toate fetele si femeile zic : " Asa-s baietii/barbatii ", iar baietii si barbatii la randul lor : " Asa-s fetele / femeile astea ". Uite sa stii ca nu e asa toti suntem la fel dar depinde de caracterul fiecaruia... si tu nu ai facut bine ce ai facut trebea doar sa te calmezi si sa rezolvi treaba cu frumosu`straight face!

| leomessi2234 a răspuns:

Miar place sa te indragostesti de unu pe car l-ai lasat impotent si. Plangi intruna ca nu mai poti face copii cu el din cauza ta