| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a întrebat:

Fetelor, cand ati facut prima oara sex oral... cat ati rezistat?

Răspuns Câştigător
| Adryanna_1259 a răspuns:

Poi thinking ...conteaza cat rezisti... conteaza sa te simti bine big grin

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stimularea orala nu trebuie sa fie "o competitie" in lupta cu timpul, ci trebuie sa fie o activitate creativa, cat mai variata (non-monotona!) si care poate fi si intrerupta de intrebari "iti place?, e bine asa, vrei si altfel, etc" de schimbat pozitia si ritmul, apasare si intensitatea a tot ceea ce se face - in ideea de a genera cat mai multa placere!

Graba doar descalifica si lasa o impresie patetica si jalnica! cu exceptia cazului cand se face doar ca substitut al actului sexual sau ca se doreste "o mica gustare", sau ca detensionare in cazul Petting-ului, sau al unui joc in loc public - scara, lift, toaleta publica, parc, etc - pentru a experimenta o tensiune emotionala si sexuala mai mare, din cauza riscului de a fi surprinsi!, etc...

| valThina a răspuns:

Pai dupa 5 min nu a mai rezistat el tongue

| valThina a răspuns:

Cand am zis ca nu a mai rezistat inseamna ca a ajuns la orgasm :d

| matrixismyname a răspuns:

@valThina...cam slab baiatu