| bobocel12 a întrebat:

Fetelor, voi cand ati facut-o prima oara?

Răspuns Câştigător
| greenmoon a răspuns:

Partea bună e că a pus o virgulă de început, pentru adresare, n-a adăugat o cratimă,, aţi"-ului precum mulţi obişnuiesc, şi ştie că,, făcut" este verb, iar,,-o" pronume, despărţite prin cratimă. Felicitări!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greenmoon):

Pacat k nu asta tea intrebatrolling on the floor)

10 răspunsuri:
| madu1295 a răspuns:

Nu e vorba de rusine, numai ca nu trebuie neaparat sa ne facem viata persoanala publica! Daca vrei raspuns la intrebarea asta, ar trebui sa ai o discutie cu mama ta!

| bobocel12 explică:

Tot n-am primit nici-un raspuns. Va e rusine?

| Felix1985 a răspuns:

Tu la 12 ani deja te preocupa?
Te manca p...a?

| bobocel12 explică (pentru Felix1985):

1) Ai ghicit!
2) Ce?

| madu1295 a răspuns (pentru Felix1985):

Tot ce-i posibil!hee hee

| Felix1985 a răspuns (pentru madu1295):

Banuiam eu. E grele la varsta asta!

| madu1295 a răspuns (pentru Felix1985):

E ''grele'' in general, la orice varsta. Numai ca acum hormonii cam trepideaza.

| bobocel12 explică (pentru madu1295):

Scuze,... eram curioasa sa aflu cand s-a nascut dorinta la voi.

| bobocel12 explică (pentru madu1295):

Scuze, eram curioasa sa aflu cand s-a nascut dorinta la voi.