| poesia a întrebat:

Fetelor ce alegeti intre un baiat cuminte dar nepriceput si un baiat mai rebel dar bun la pat?

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pe cel cuminte desigur!

Abh
| Abh a răspuns:

Aleg categoric, baiatul cuminte si nepriceput( nimeni nu s-a nascut invatat).

| liz23 a răspuns:

Ce tine de pat, nimeni nu se naste invatat, dar ce tine de viata e greu sa chimbi ceva.

| Frogie a răspuns:

Cel cuminte si nepriceput! Asa pot fi si eu profesoara! laughing

| Fllly a răspuns:

Pai pe cel nepriceput... poate invata...winking
nimeni nu s-a nascut invatat

| hominid dreak a răspuns:

Allina, sunt cam nepriceput, help!

| hominid dreak a răspuns:

Atunci sunt un rebel nepriceput.

| kesha:D a răspuns:

Cuminte si neprikeput, ee daca e neprikeput si ce/? nimeni nu se naste invatat, dar rebelul il ai o noapte si adiowinking

| someone_8322 a răspuns:

Rebelul big grin smug

| someone_8322 a răspuns:

Atunci eu pe rebel il pot invata sa se stapaneasca happy

| deutzapusa a răspuns:

Pe cel care e nepricepui poate invata pe parcurs dect unu rebel care iti da batai de cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cel nepriceput il invat eu doar sa nu aibe probleme cu motorul, cel rebel degeaba e bun la pat ca o ia razna la prima cotitura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@kornel cu tine cred ca o iau razna eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca o data in viata facem si noi concesii, il vrem pe rebel dar nu in familie ci doar in pat si asta doar din cand in cand.