| RAY a întrebat:

Daca e sa alegeti intre un badboys cu aspect naspa si un baiat frumos, dar cuminte, ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Evident ca ala frumos laughing

| RAY explică (pentru Biu009):

Esti o fata sincera ma bucur cu toti ne place cei frumos aaa e indiferent de sex

15 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Baiatul frumos si cuminte.

| VibeTrix a răspuns:

Baiat frumos și cuminte happy

| RAY explică (pentru VibeTrix):

Wow deci tot conteaza aspectul fizic

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Normal. Totusi, pentru mine.

| RAY explică (pentru VibeTrix):

Pai si sufletul gata numai conteaza?

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Stai. Nu am zis ca sufletul nu conteaza. Ba din contra, conteaza si sufletul, dar trebuie sa fie si frumos.

| RAY explică (pentru VibeTrix):

Suflet frumos, fizic frumos, altceva?

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Nu, nimic altceva. :p

| DeathOfDreams a răspuns:

Întrebarea calumea era: ce alegem între un badboy cu aspect frumos și-un tip care n-arată atât de bine, dar cuminte.

Totuși, sunt badass, dar nici prea.
O să-mi caut unul care poate fi și una, și alta.

| RAY explică (pentru DeathOfDreams):

E acum vrei barbatul perfect

| DyNo a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Nu, intrebarea ta e total diferita. Nu cred ca ai inteles conceptul de "bad boy" si "baiat cuminte". laughing

| ambicio a răspuns:

Un baiat frumos dar cuminte. Ironia e ca de obicei baietii frumosi sunt prosti iar cei de treaba sunt uratei.

| RAY explică (pentru ambicio):

Pentru ca cei urati pun caracter si pe altceva, asa patesc si eu toti imi dau 16 ani la prima vedere apoi vad ca eu ceea ce fac incerc sa fac bine si vad ca isi schimba parerea nu ma laud dar am invatat sa pun valoare si pe alte chesti, eu personal cred ca badboys sau gril e in mit fiecare are potentialu de a fi bad mai greu e sa fi bun decat rau

| ambicio a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate, mai greu e să fii bun decât bun