| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce ati spune daca ati afla ca prietenul vostru nu are decat un testicul? :d

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, ce sa spun? Poate avea foarte bine copii cu un singur testicul, deci nu vad care ar putea fi problema.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mi se pare mie sau cineva vrea sa ne faca noua parul cret, cu intrebari "aparte"?! un testicol e suficient ca sa poata face un bebe, cat despre potenta, idem, e ok! Daca nu, il mai ajuti/stimulezi si tu! - doar n-o sa stai ca o statuie, nu?!

auran
| auran a răspuns:

Babypink nu stiu daca ar conta atat de mult potenta daca nu ati putea face un copil impreuna...

| julieta a răspuns:

Sincer ...nu stiu. dar nu este nici vina lui daca nu ar avea, conteaza mai mult sufletul decat lipsa unui testicul.big grin

| Irina a răspuns:

Nimic, atata timp timp cat imi poate oferi un bebe. Sunt oameni care s-au nascut si cu un singur rinichi.

| eni a răspuns:

Daca doar un testicul ai du-te la urolog, daca esti copil atunci du-te la pediatrie sa te consulte un chirurg.Probabil nu ti-a coborat si e in abdomen sau pe canal. Daca nu te duci cu timpul o sa faci cancer.Nu glumesc, du-te la medic!

| iri a răspuns:

Hai ca e tare intrebarea asta laughing am un caine la tara in situatia asta laughing

Acum serios, daca as afla asa ceva despre el, m-ar bufni rasul.

| s.m. a răspuns:

Pai, ca imi pare rau de pierderea suferita, doar asta a.si spune happy, nu a.si incerk sa. l iau peste picior, ca nahhee heesi m-as comporta absolut ca si pana atunci, sa nu simta vreo schimbare :-) km asa:-d

| Andra_5221 a răspuns:

Ce ar spune un baiat in cazul in care ar afla ca partenera sa este hermafrodita?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am verificat. Le are pe ambele.
Nimic.Este foarte potent si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt fata dar sunt constient ca nu v-ar deranja, decat cu o jumatate de penishee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Atâta timp cât totul funcționează normal chiar dacă "formația" nu este completă, nu este absolut nicio problemă.
No comment!
Pa, pa.