| PrettyLiar94 a întrebat:

Fetelor,
ce credeti daca un baiat va invita de la prima intalnire la el acasa?
Un baiat pe care il cunoasteti dinainte din vedere si ati schimbat cateva vorbe cu el.
Vi se pare ciudat?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Inceaca si ai sa te lamuresti happy E corpul tau, faci ce vrei cu el.

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Domnisoara se citeste in postarea ta disperarea si dorinta de a merge la dansul acasa dar totusi simti nevoie sa auzi cateva "du-te linistita, da du-te"., mai bine recunoaste ca ti pofta de medularul lui, fi sincera cu tine insuti

| RAY a răspuns:

Ca fata m-as duce as face sex si asta e, sexul e o placere, da vad ca uni transforma sexul in nu stiu ce povara zici ca te duci la lagarul din polonia

| neutrino a răspuns:

Este un baiat matur, care stie concret ceea ce doreste si care nu are timp de pierdut aiurea.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ciudat, ci foarte ciudat.

| SkyPilot a răspuns:

Invitam o fata la noi cand credem ca ne merge pana la capat.
Te asteptam cu intrebarile:
Pot sa fi ramas gravida daca?
si
De ce nu ma mai cauta?

| PrettyLiar94 explică (pentru SkyPilot):

laughing)))
Hmmm...oare am ramas gravida daca nu m-am dus acasa la el?

| SkyPilot a răspuns (pentru PrettyLiar94):

Poate cu altul happy

| SkyPilot a răspuns (pentru PrettyLiar94):

Nu te supara cati-o zic asa direct (de fapt iti spun cum gandesc eu). Invit o fata la mine din prima atunci cand cred eu ca voi avea dupa cum se spune in limbaj de golf un "hole in one".

| PrettyLiar94 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc!

| PrettyLiar94 explică (pentru SkyPilot):

Dar daca altii nu gandesc asa?big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru PrettyLiar94):

Inceaca si ai sa te lamuresti happy E corpul tau, faci ce vrei cu el.

| h3r a răspuns:

Depinde de așteptările noastre. Dacă nu ți se pare normal ce a cerut, nu accepta și nici nu continua cu el.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e ciudat daca e un baiat linistit. Iti gateste, dansati, va uitati la film... Dar bineinteles ca nu poti sa te duci la tot felul de baieti suspecti acasa! Daca il cunosti destul de bine, ii stii si parintii sau din auzite de la altii despre el/ei, e ok.

| BlaaBlaa a răspuns:

Da ce tie ti se pare ceva obisnuit sa te cheme de la prima intalnire la el acasa? mai ales ca nu va cunoasteti de mult timp. Are un scop, sper ca stii la ce ma refer.

Răspuns utilizator avertizat