| Salvadorrr a întrebat:

Fetelor, ce faceti daca aflati ca un baiat e mort dupa voi, doar ca nu stie cum sa v-o spuna sau e putin timid?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vrem lucruri care le putem avea usor mai ales ca esti timid ce sa faca cu tine, invata sa vorbesti apoi vezi de fete, fetele vor un baiat rau nu un pampalau

| neutrino a răspuns:

As rade de neputinta ta! Dar e bine ca ai vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg și vorbesc eu cu el happy

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca imi place si mie, fac eu un prim pas. Nu foarte evident, dar ii las o "portita". Daca e baiat destept, va sti sa aprecieze si sa preia "controlul".

| AleSmartGirl a răspuns:

Daca imi place si mie de el ii dau semne evidente sa isi faca, curaj (vorbesc mereu cu el, il tachinez, poate ies cu el etc).
Daca nu imi place de el ghinion. Sa se reorienteze. Sunt indiferenta, rece, daca vorbeste cu mine raspund scurt si la obiect incat sa inteleaga mesajul.
Sper ca te-am ajutat.